Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú gyümölcs...

Milyen márkájú gyümölcs joghurtot adtok 10-11 hós babátoknak? Krémtúrót eszik már?

Figyelt kérdés
Eddig natúr joghurt + gyümit adtam, de már nagyon unhatja az alma-körte-banán kombinációkat, így gondoltam veszek kész gyümölcs joghurtot. Zott-ot vettem, az a jobb minőségűnek számít?
2010. dec. 11. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most így hirtelen nem tudom a nevét, de az Auchanban lehet kapni kifejezetten pici babáknak való gyümölcs joghurtot ( asszem 4 ízben ) és pudingokat. A pudingok a tápszereknél, a joghurtok meg a hűtött részen vannak. Ha eszembe jut a neve még írok.
2010. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok, itt nincs Auchan.

Babajoghurtot (dm, rossmannban lehet kapni) már evett.

2010. dec. 11. 10:27
 3/12 anonim ***** válasza:

szia,


én ilyenkor már adtam krémtúrót a fiamnak, nagyon szerette, azt hiszem danone volt. mondjuk ő 7 hónapos kora óta kapott tehén tejet és tejtermékeket is. ma már 2 éves, egészséges fickó és továbbra is imádja a krémtúrót :)


Ági

2010. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Danon natúr joghurtot eszik, és szoktam neki adni heti 2-3 alkalommal milli krémtúrót is.
2010. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

ez a cikk segít majd a választásban. Őszintén megmondom, én nem adnék még bolti gy.joghurtot, krémtúrót. Tele van cukorral, színezékkel, állományjavítóval, stb... 1 éves a kisfiam, baba joghurtot kap (a Humana most akciós a Brendonban, olcsóbbra jön ki a 4-es pakk, mint a bolti Danone). Natúr joghurtba is szoktam neki gyümit mixelni, nem hiszem, hogy unná. Ha egy ekkora gyerek szeret vmit, nem unja meg egyhamar, főleg, h. napi 1x kap. Tehetsz bele banánt, meggyet (mirelit felolvasztva), kivit mag nélkül, szőlőt mag és héj nélkül, szóval lehet variálni.

2010. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de aki 7 hónapos babának tehén tejet ad, arra én nem hallgatnék...
2010. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én natúr joghurtba lekvárt teszek, nem sokat, csak hogy íze legyen. 8,5 hónapos kisfiam imádja (a csipkebogyós a kedvence). :)

2010. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

köszönöm szépen a lehordást, "aki 7 hónaposnak tehéntejet ad..." véleményem szerint mindenkinek saját dolga eldönteni mit ad és mit nem a gyermekének. én sem bántom azokat az anyukákat, akik 3 éves korukig tápszerrel tömik a gyereküket, pedig nekem meg az nem szimpatikus. de ez az én véleményem és attól még számomra ők is ugyan olyan jó anyák csak máshogy gondolkodunk. ettől még hallgatnék rájuk!!


Ági

2010. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha debreceni vagy,akkor menj el a piacra,ott van a nagyné is fiai üzlet.ott olyan gyümölcs joghurtok vannak,amik semmi adalékanyagot nem tartalmaznak,csak a joghurt és a gyümölcs.175 gramm és úgy emlékszem 70 ft.a malomparki kispiacon és a nagypiacon is van üzlet.ezen kívül van kimérős túrójuk is,azt is keverheted gyümölcscsel.van vaniliás krémtúró, 120 ft a 120 grammos.én csak onnan szoktam vásárolni a fiamnak.
2010. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én adtam ennyi idősen krémtúrót és főleg danone joghurtot adtam neki.
2010. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!