Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem viszket a hasa a...

Akinek nem viszket a hasa a terheség alatt annak is lehet a babájának nagy haja?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam, csak azt, hogy akinek ég a gyomra, annak a babájának lesz nagy haja. Természetesen ezek nem jelentenek semmit. A has azért viszket, mert húzódik a bőr, a gyomor meg a gyomorsav miatt ég, hiszen a baba felnyomja, mert kell neki a hely.
2009. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ilyet meg en sem hallotam,a gyomorsavassat igen.Szerintem butasag,es persze lehet nagy haja a babadnak az ilyenek nem befolyasoljak.
2009. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én se hallottam ilyet, max azt h akinek sok a sava, akkor lesz nagy haja babának....
2009. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyomorégéses dolog és a viszketős dolog is csak népi babona. Nekem rettentően égett a gyomrom és a hasamon a bőr is nagyon viszketett,a kisfiam mégis teljesen kopaszon született.
2009. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Babona!

Nekem semmi ilyen tünetem nem volt (a gyomrom se égett), mégis nagy hajjal született a babám! :)

2009. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam jobban nem sok valakinek viszkethetett a hasa, még egy elviselhetetlen kiütés is lett a hasamon, a kisfiam pedig kopaszon született és azóta is pár szál szőke haja van... :-DDD

A hosszú haj genetika, ha te és a párod kopaszon születtetek (mint mi), tuti, hogy nem lesz hajasbaba!

2009. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem viszketett a hasamon a bőr,de azért mert totál szétrepedt a bőröm a köldökömig,úgyhogy inkább ne akarj ilyet .az utolsó n3adban meg égett a gyomrom rendesen lett is haja,hogy most ettől e vagy sem,de a szülésznők is ezt mondták ettől van..nem tudom igaz e.
2009. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!