Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jár lábujjhegyen az ágy...

Miért jár lábujjhegyen az ágy mellett?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem teszi le a sarkát és félek hogy nagyon későn tanul meg járni! Hogyan tudok neki segíteni??
2011. júl. 15. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi gyógytornára járunk, és ott azt javasolták, hogy sokat tornáztassuk a kis lábfejét fel-le, labdát görgetni, papírgurigát görgetni a lábával.
2011. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem már 1 éves múlt pár hete,és semmi jelét nem mutatja hogy el akarna indulni,látom rajta hogy fél!!!!!
2011. júl. 15. 16:24
 3/21 anonim ***** válasza:
A kisfiad nem használ bébikompot? Mert gyakran járnak azok a gyerekek lábujjhegyen, akik kompot használnak, mert abban lábujjhegyen kell löknie magát. Úgyhogy ha eddig használt kompot, akkor inkább tegyétek el.
2011. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen használtunk kompot 8 hós kora óta!!! De erre nem gondoltam!!! De hogy segítsek neki, hogy letegye a sarkát?
2011. júl. 15. 16:29
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Kislányom kompozott és nem jár lábujjhegyen, nem is görbe a lába nem volt egész 11 hónapos mikor elindult nem a kompon múlik...
2011. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor ez mitől alakult ki?
2011. júl. 15. 16:36
 7/21 anonim ***** válasza:
Első válaszolo vagyok, tornáztasd! Szerintem is a komp miatt. Megy négykézláb, feláll egyedül?
2011. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Persze négykézláb is közlekedik! ( még a játszótéren is) de kapaszkodva is megy az ágy mellett, ügyesen feláll,csak az a baj hogy ezt lábujjhegyen csinálja és szerintem ez már így nem jó!!
2011. júl. 15. 16:46
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen, amiket az első írt, tornáztasd!

Ne izgulj, 18 hónapos koráig kell elindulnia, ha addig nem megy magától, vagy akkor is lábujjhegyen lépeget, akkor vidd orvoshoz, de addig még van idő, ne ess kétségbe! :)


16:34-es!

A komptól nem minden gyereknek lesz problémája, de gyakran van amiatt!!!

2011. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi is ez miatt járunk gyógytornára, és a gyógytornász megerősített abban. hogy ez az esetek 99%-ban a komp hibája!
2011. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!