Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma látom az ínye alatt a...

Ma látom az ínye alatt a fogat az még mennyi idő kb míg kibújik? És most fog nagyon fájdalmas lenni?

Figyelt kérdés
Nem alszunk egy ideje északánként de elkezdtem használni nálla a chamomilla golyócskát és jobb a helyzet.
2009. jan. 20. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is használjuk a chamomillát és nem volt nyűgös a fiam amikor egyszerre 2 fogacskája bújt ki egyik napról a másikra. Kibújás előtt kb 1 héttel láttam h nagyon fehér a ínye.
2009. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sziasztok!


mi is a golyócskákat használjuk ( 6 hós baba) és bevált de eleinte kanálba áztatam és most a kajába (tápszer) v. teába áztatom mertnem hajlandó a kanálból meginni , öklendezik tőle!! Ti milyen formában adjátok a babának???

köszi

2009. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy csinálom, hogy a cumisüveg kupakban feloldom és az ölembe űltetem és beleöntöm a szájába majd becsukom neki hogy muszály lenyelni.Nagyon pici kijön azért.
2009. jan. 21. 09:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vettem ilyen mini gyógyszeres cumisüveget és szuperül be lehet neki adni vele bármilyen gyógyszert. Nagyon tudom ajánlani. Én konkrétan a Nuby márkájút vettem, de láttam a tescoban valami sima mezeit is.

2009. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!