Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hintőpor és babaolaj. Most...

Hintőpor és babaolaj. Most kell vagy nem kell?

Figyelt kérdés
Már mondták nekem, hogy a babaolajjal a baba fején lévő koszmót kell fellazítani, míg a hintőporral a hajlatokat kell beszórni, meg ott, ahol a baba bőre érintkezik a pelenkával. De már olyat is hallottam, hogy egyik sem kell.
2009. jan. 20. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én hintőport nem használtam, olajat csak akkor, amikor koszmós volt a manó feje. az én anyukám használt, mikor mi kicsik voltunk, de szerintem rád van bízba, hogy fontosnak tartod-e vagy sem...
2009. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hintőport nem használok. a hajlatokat olajjal kenem be fürdés előtt. és masszázshoz is azt használom.
2009. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Olaj: hát vagy használod, vagy nem. Vki szerint minden nap kenni kell a baba fejét fürdés előtt. Az én babám 6,5 hós, nem kenem a buksiját és nem koszmós.

Hintőpor: valóban tanácsos használni, ha tokás, combos a baba, főleg ha meleg van. Ahol a pelenkával érintkezik? Minek? Ha rendesen van cserélve a pelus és mindig alaposan ki van törölve a hátsója, akkor igazából még a popsikenőcsök se kellenek. Én is kentem, mint az állat, aztán kipróbáltam és nem kentem. Semmi változás nem történt, ugyanolyan szép a bőre.

2009. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
se nem olajozom,se nem kenem és gyönyörű a bőre. koszmóra van külön sampon. a doki szerint kifejezetten rossz olajjal kenegetni,mert megszokja a bőre és nem áll be a saját normál működése.
2009. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Orvosa válogatja.

VAn aki használja, van aki nem .

Tégy beltásod szerint, hallgass a szivedre-)

2009. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11 hetes babámat még sose kentem se olajjal, se nem hintőporoztam. Nincs rá szüksége. Az elején, amikor még pcit szárazabb volt a bőre, körömvirágkrémmel kenegettem, pár nap alatt el is múlt a szárazság, azóta nem használunk semmit.
2009. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na, látom eléggé eltérőek a vélemények. Én is úgy gondolom, hogy nem kellenek az extra cuccok. Még van 2 hetem ezen filózni, de köszönöm a tapasztalatokat.
2009. jan. 20. 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia, en hintoport vettem azota is meg van:) olajat csak a furdovizebe hasznalok, popsi kremet meg csak vazelint hasznalok de azt is inkabb mikor jottek a babam fogai.

Biztos baba fuggo is!

11 honapos baba anyukaja

2009. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elso félévben használtunk babaolajat a hajlatokra (honalj, nyak...), a fejre csak mikor kezdett koszmosodni, szerencsére nem nagyon volt csúnya. Ezt úgy csináltam, ahogy anyukám annak idején. A combijánál a hajlatokra kezdtem használni púdert, nekunk nem vált be, a púder osszecsomosodott és kipirodott a bore, így oda azóta is pici Sudocremet kenek és rendben van.
2009. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyiket se használom, és nagyon szép a bőre. Koszmóra se használtam, csak Babe sampont és teljesen elmúlt neki.

2009. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!