Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdes bőr kisfiam arcán,...

Érdes bőr kisfiam arcán, lábszárán és könyökén, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most 10,5 hónapos. 10 hós koráig szopizott, de már 8 hós korától kapott joghurtot, túrót és sajtot, semmi baja nem volt tőlük. 2 hete eszik tápszert, sima, nem HA-s reggel és este tejpépet, napközben egyebeket, főzelék, gyümölcs, gabona, stb. megijedtem, hogy tejérzékeny vagy allergiásak ezek a reakciók. Mit tanácsoltok? Bármivel kenem, nem nagyon javul...
2010. dec. 12. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kicsimnek akkor lett érdes a térde mikor elkezdett mászni én minden fürdés előtt 30 perccel bekentem olajjal és párnap múlva már rendben is jött neki azóta semmi gond
2010. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ekcéma. Vidd orvoshoz, ír majd szteroidos krémet, 2 nap alatt rendbe hozza. Ez nem a mászástól van, hiába olajozod, ez gyulladás.
2010. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez valóban ekcéma. Nekünk is van, én is a tápszerre gyanakszom. Milyet esztek?
2010. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet ekcéma, de lehet simán száraz a bőre. Nekünk a Nivea krém vált be száraz bőrre, igaz, az én fiam már nagyobb, 22 hónapos. Sokáig szenvedtünk mi is, amióta fürdés után bekenem a fent említett krémmel, teljesen megszűntek a száraz foltok.
2010. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta is hol van, hol nincs... Humana 2 tápszert eszünk, egyik nap a HA-s, másik nap a sima, mert szoktatni szeretném. A doki is a Níveát ajánlotta, de milyet vegyek abból? A felnőttekét vagy van Nívea babákna is? Krém vagy testápoló kellhet?
2011. febr. 16. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó vagyok. Mi a Nivea Baby soft krémet használjuk, világoskék tégelyben kapható a drogériákban. Nagyon könnyen beszívódik, és kellemes illata van.

A Babe testápolót is ajánlották nekünk (ekcémás a fiam bőre), azt nagyon nem szeretem. Egy vagyon, és olyan folyékony, mintha fehér víz lenne benne.

2011. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Babe fürdetőt kaptunk a védőnőtől (mintát), használtuk egy ideig, de nem javított semmit. Viszont most 7 hós, és már szinte teljesen elmúlt magától is.
2011. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!