Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy szürke foltok...

Normális, hogy szürke foltok vannak 9 hónaposom lábszárán?

Figyelt kérdés

Ütés nyomok lehetnek? Csak a lábszárán, elöl vannak, az egyiken két kis folt, a másikon 4-5, szinte egymást érik libasorban. Mászni nagyon gyorsan mászik, felül, feláll, sőt, már néhány másodpercig meg is tudja tartani magát kapaszkodó nélkül. Mozgékonysága szerintem normális (nem hiperaktív:D, de nem is az a nagyon egyhelyben ülős, "fölöslegesen" nem mászik.)

Más babáján is vannak ilyen foltok? Meddig lesz ilyen foltos szegény?

Az az igazság, hogy én igen könnyen foltosodom. Kicsit bevágom magam, és már ott is a folt. Lehet, hogy ő is ilyen?


2011. máj. 13. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is könnyen leszek foltos, a hajszálerek sérülései miatt van. Ez egy hajlam, nagymamám is ilyen volt, nagynéném is ilyen.

Biztos beütötte magát. 2,5 évesemen is vannak rendszeresen itt-ott foltok, állandóan rohan, elesik, beüti magát. Lesznek durvábbak is, hozzá fogsz szokni.

2011. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!