Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 cm-rel nagyobb csizma elég?

1 cm-rel nagyobb csizma elég?

Figyelt kérdés
A csizma bth-sza1 cm-rel nagyobb,mint a babám talpa,igy jó? Tél végéig jó lesz rá vajon?
2010. dec. 13. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,peldaul ha vastagabb zoknit akarsz raadni akkor mar nem is fer bele a laba.
2010. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ, h mennyivel lesz nagyobb a lába tavaszra. ha szerencséd van, akkor jó lesz:D én is ebben bízom, 28-as kellett volna a fiamra, de csak 27-es csizma volt, szóval én is csak reménykedem, h kihúzza tavaszig benne...
2010. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom két számmal hord nagyobb csízmát, mint rendes cipőt. (22 a szandija, a csízmája 24-es.) Bár tudom, a számok nem jelentenek semmit.

Szerintem is kicsi lehet, 1 centit még nő is a lába tavaszig, és nem tudsz rá adni egy plusz , vagy egy vasag zoknit.

2010. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább nagyobbat vegyél.Még sokat nőhet a lába a tél alatt.1cm szerintem kevéske.
2010. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj,rosszul irtam,1,5 cm-rel nagyobb a csizma! Egy számmal nagyobb már szerintem nagyon nagy lenne,nem?
2010. dec. 13. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!