Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most 18as szandált hord a...

Ha most 18as szandált hord a kislányom, télire mekkora csizma kellhet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

szepen bemesz vele a boltba es addig probalgatod ra a csizmakat mig az egyik jo nem lesz ra es akkor megnezed hanyas a merete ennyire egyszeru :)

(ilyen kerdest)

2011. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19-20 nagyobb nem hiszem,de ez tényleg változó!Majd akkor kiderül!
2011. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nyar elejen 19-es cipot vettunk a lanyunknak, most 20-21-es cipo kell neki. Telre 22-es csizmat fogok venni, mert nem akarok rahuzni majd 3 zoknit a belelt csizmaba.
2011. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged várni még a csizmavásárlással, akkor én inkább azt tanácsolom. Akár 2 méretet is változhat a lábmérete, tél végére pedig 2,5-3-at is. De az is lehet elég lesz a 19-es... ha túl nagyot veszel, akkor nehezen fog benne járni, nem lesz neki kényelmes stb. Ha őpedig kicsit, hát az sem jó... Ha tudsz, inkább várjál vele. Tudom, h a legtöbb üzletben ki vannak téve ezek a darabok, így az az érzése támad néha az embernek, h most muszáj venni stb. De még nincs olyan hideg, bár ha nincs átmeneti cipőtök, és még a szandált hordja, akkor már más a pálya...de sztem bele fog sülni a lába a meleg csizmába 15 fokban is... Nem akartok átmeneti-őszi cipőt venni, van ahol már 2-3ezerért is kaptok minőségi, szép cipőt.
2011. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a kisfiamnak nyár elején 19-es szandált vettem, most 21-es őszi cipő kellett neki (20,5 a mérete).
2011. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre megmondani, nagyon babafüggő, hogy mekkora ugrásokkal és milyen ütemben nő a lábuk.

Mondok 3 saját példát:

A lányomnak 1 évesen (szept) 17-es lába volt. Télére (nov-dec-től) 22-es lábbelit hordott, tavasszal 23-as kellet az átmeneti cipőből.

A fiamnak februárban 1 évesen téli lábbeliből 21-est hordott, tavaszi átmenti cipőből meg már 23-sat.

Keresztfiam 1 évesen, szintén ősszel 18-19-es lábbeliket hordott. Télen 21-est, tavasszal 22-est. Nyár végére viszont 24-est!!!!

2011. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. szept. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!