Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik tudatosan hagyták el a...

Akik tudatosan hagyták el a patikai fürdetőkrémet mikor tettétek, és mit kezdtetek el helyette használni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi akkor hagytuk el, mikor a kislányom már élvezte a fürdetés. Mikor észrevettük, hogy tetszik neki ahogy csobog a víz, elkezdte csapkodni a vizet, ilyenek :) Ja, és azért, mert arra gondoltunk, hogy a habbal még viccesebbé tehetjük, sikerült is. Általában Johnsons - t és Gabit veszek. Egyetlen egyszer vettem valami mást, a nevét már nem tudom, a doboza miatt vettem: Walt Disney figurák voltak az elején, de megbántam, 3 nap alatt teljesen kiszárította a babám bőrét. A másik kettővel eddig nem volt probléma.

2010. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 6 honapos volt a fiam, mikor elhagytuk. Igazabol azert, mert nalunk borzalmas allagura keszitettek, nehezen furdettem vele. Utana Johnson babafurdetot hasznaltam, es most is azt hasznaljuk. Nalunk mar a korhazban is ezzel furdettek. Szerencsere nem erzekeny a picim bore.
2010. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gabi fürdetőt kb másfél évesen
2010. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 6 hósan váltottunk a johnsonsra.
2010. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy éves korában váltottunk dm-es alverde fürdetőhabra
2010. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a patikai krémmel kezdtem el fürdetni, mikor hazahoztuk a kórházból a babát. De hamar váltottunk, mert ezt a patikai trutyit nehéz feloldani a vízben és semmi illata, én meg nagyon szeretem, mikor fürdés után olyan "babaillata" van a kis porontyomnak. Semmi baja nem lett a bőrének, ez csak egy kamu, hogy allergiás lehet rá, meg ilyenek. Ezzel is az a helyzet, mint minden egyébbel, hogy van olyan baba, akinek tényleg csak a patikai cuccokat lehet adni, mert annyira érzékeny a bőre, de a picik 90%-ának semmi baja se lesz a babakozmetikumoktól. Pont nemrég olvastam a Johnson's cég írását, amit pont azért tettek közzé, mert elterjedt ez az alaptalan félelem az anyukák között a babakozmetikumokkal kapcsolatban.
2010. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!