Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sok csuklás tényleg utalhat...

A sok csuklás tényleg utalhat refluxra?

Figyelt kérdés

Most olvastam itt az egyik kérdésre adott válaszban, hogy a csuklás is lehet a reflux tünete.

Az én kisfiam sokat csuklik (bár egyre kevesebbett), de bukni csak nagyon ritkán bukik. (4 hóanposan volt 1 hét, amikor mindennap bukott, de előtte és azóta kb. kéthetente egyszer bukik.)

Ez így ugye nem reflux?


2010. dec. 13. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy fázik. Akkor szoktak csuklani. Nme hideg a lába?
2010. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a csuklásnak a refluxhoz. Az én kisfiam is elég sokat csuklott, mégsem refluxos. (Kivizsgálták, szóval tuti, de nem a csuklás miatt került sor a csuklásra!)
2010. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam írni, hogy nem a csuklás miatt vizsgálták ki.
2010. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat csuklott a lányom és nem volt refluxos.
2010. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A reflux első jele a sok bukás!Nem hinném,hogy a tiéd az lenne!Nekem akkor is csuklott a babám,amikor még kicsi volt,amikor éhes volt!
2010. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Én is a sok bukást gondoltam fő tünetnek, de a már említett kérdés és válasz elbizonytalanított.

Még egyszer köszönöm!

2010. dec. 13. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!