Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csuklás ellen mit lehet tenni?

Csuklás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

3hónapos babám, sokat gügyög és utána hosszasan akár 1óráig csuklit, látom hogy kellemetlen neki, de síni nem akar csak nyöszörög nyűglődik, folynak a könnyei.

Citromlevet adtam neki, attól elmúlt egy ideig, de szerintem már immunis rá


2011. ápr. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megitatni.
2011. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk akkor volt ilyen amikor elkezdett hangosan nevetni, mindig csuklás lett a vége

"nyelésre" elmúlik, itasd meg, vagy ha cicizik akkor pár kortyot adj neki

2011. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tápszeres baba, se a vizet se a teát nem fogadja el:(

Talán a 4hónapos kortól kapható babaitaloknak nagyobb lesz a sikere

2011. ápr. 11. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pici kora óta citromlevet adok neki(kizárólag friss citrom levét)lefektetem a babát,hogy vízszintbe legyen,egy kis kanálra csepegtetem,megemelem a fejét és beadom neki nem adom oda mindent,hanem csak kb a felét.A másik felét én szoktam meginni kezdetek óta ilyenkor mindketten fintorgunk és nevetünk.Azonnal elmúlik a csuklása,eddig még mindig bevált pedig már 7 hónapos.Teát is próbáltam már,de az nem jött be.
2011. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!