Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy főzitek a babátoknak az...

Hogy főzitek a babátoknak az első kajákat spenót stb? (4 hós mult) Mit adtok a babának? ,

Figyelt kérdés

mivel kezditek???

A kisfiam 4 hós múlt, és már eszik alma-barck pürét

sütőtököt. Szeretnék főzni is neki csak félek hogy nehogy nehéz legyen neki.

De a baba kaják eddig bejötek nála:)


2010. jan. 28. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
48%
Már épp elég nehéz neki az is, amit most kap. Egy négy hónaposat nem kellene még ilyesmivel etetni, legyen akár tápszeres, akár anyatejes. Kicsit utána kellene olvasni a dolgoknak, mielőtt elkezded babakajával tömni a szerencsétlent.
2010. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudnád még szoptatni inkább?
2010. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

ohh köszönöm a ki oktatást!!!

Figyelj csak akkor biztos véletlenül gyártják a legtöbb babakaját 4 hóstól.

Nem értem ezt a sok anyuka 6 hóstól eteti etetsse, engem nem érdekel

Én 4 hóstól kezdtem a SZERENCSÉTELENEMET ETETTNI!

DE A másik SZERENCSÉTLENT IS sajnálom aki 6 hóstól ad csóri gyerekének enni.

én csak finomann kostoltatok mire 6 hós lesz egyen normálisan ezért ilyen göthösek a mai gyerekek mert régen ettek bőven 4 hóstól többek között én is 3 hóstól ettem és lám itt vagyok 22 évesen semmi bejom nem volt még alergiás se voltam soha.

2010. jan. 28. 15:44
 4/62 anonim ***** válasza:
38%
Miért kérdez az, aki meghallgatni sem képes a másik véleményét? Akkor csináld ahogy neked jó, de akkor ne kérd ki mások véleményét.
2010. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

nem tudok szoptatni tápszeres a fiam.

De ha lenne tejem akkor is ilyen tálybea kezdtem volna az izlelegetést!én nem azt kérdeztem hogy 6 hósan hanaem 4 hósan de szerintem nem bennem vcan a hiba akárkivel találkozok beszélgetünk mindeenki ilyekorba kezdte a hozzá táplálástnem én találtam ki.

2010. jan. 28. 15:47
 6/62 anonim ***** válasza:
0%

"akkor is ilyen tálybea"


ez mit jelent? Mit akartál írni?

2010. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 6 hónapos kor is korai, de te tudod...
2010. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
65%
Szia, ne húzd fel magad, sokan nem értenek eggyet a korai hozzátáplálással (bár a stilusuk soxor bicskanyitogató). Lányomnál (tápszeres volt) 4. hótól kezdtem el a kostólgatást az orvos tanácsára, én mondjuk nem főztem neki, hanem bébiételeket adtam neki, valahogy abban több bizodalmam volt. Először azokat adtam, amiket leirtál, utána szépen fokozatosan jöttek főzelékek. Ja, és adtam neki teát is. Most lehet lepontoznak majd az okosok:)
2010. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
36%

Én sehogyan. 6 hónapos koráig kizárólag szoptatom, még teát se kap.


10 évvel idősebb vagyok, mint te, engem is 3 hós koromtól etetett az anyám, csak addig szoptam, de azóta sokat fordult a világ, sok mindent megtudtunk a szoptatás áldásos hatásairól. A WHO ajánlása szerint a legjobb 6 hónapos korig kizárólag szoptatni. Az anyatej tökéletesen elegendő táplálék a babának, minden megvan benne, ami csak kell steril, megfelelő hőfokú, nem kell vele bajlódni, mindig kéznél van, és természetes. Másrészről meg a baba szervezete még nem tudja megemészteni a bonyolultabb kajákat, jóval kevesebb tápanyag hasznosul belőlük, mint az anyatejből.


A babakajákat azért ajánlják már 4 hós kortól, hogy megvedd. Puszta üzlet az egész.


Elég gyerekesen reagálsz más, tapasztaltabb és utánaolvasottabb anyukák segítő tanácsaira. Ahelyett, hogy ilyen hisztisen reagálnál, inkább olvasnál egy kicsit utána: [link]

2010. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
17%
Miért van több bizalmatok a műtápszerekkel vagy üvege bébiételekkel szemben, mint amit te magad főzöl és tudod, hogy mit teszel bele és nincs agyoncukrozva, sózva, tartósítószerezve? Ez tényleg érdekelne, ha van erre logikus érv.
2010. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!