Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátoknak hogy...

7 hónapos babátoknak hogy főzitek meg a rízst? Nekem mndig odaég:- (

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rengeteg vízzel...és odafigyeléssel....:)
2010. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hideg vizbe teszem lassu tüzön fözöm kavargatom szoktam önteni rá egy kicsi olajat,

de van az unklebens-nek az előfözött rizse, ami kis tasakokban van kiszerelve a dobozban, azt tök egyszerü megfőzni. igaz kicsit drágább mint a sima zacsis, de nem ég oda.

2010. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
második vagyok, dupla ajju edényben szoktam főzni.
2010. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Főzd meg úgy, mint a tésztát: bő vízben, aztán a végén leszűröd.
2010. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég mondták el a receptet: 1 pohár rizst, két pohár vízzel felraksz főni. Ha forr megkevered óvatosan és lefeded néha ránézel és óvatosan megkevered, amíg a víz el nem tűnik a rizs tetejéről. Ekkor lezárod a tüzet és fedve hagyod, amíg be nem szívja a maradékot. Ez nekem bejött minden fajta rizsnél.
2010. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Zacskós uncle bens. Ajánlom :)

Sosem tudtam normális rizst főzni, hiába követtem mindenféle tuti tippet pontosan.

(Éppen ma főztem neki, 1 zacskóból 2 kajához teszek, a maradék -több mint a fele meg az Apáé:)

2010. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok vízzel csinálom, de ha ennyire peches vagy, akkor főzd meg úgy ahogy már írta is valaki, hogy utána leszűröd!
2010. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sehogy,sosem főztem rizst.Zacskós rizst csinálok neki és nekünk is.
2010. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bea24 ***** válasza:
Én nem főzök neki külön rízst, bele teszem a kajájába és együtt megfő, majd turmixolom. 7 hós kislány Anyukája
2010. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elég korán hozzá tálálok de adhatok rizst neki????Milyen formában adjátok? 7 hós a babám.
2010. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!