Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdve a hozzátáplálást...

Elkezdve a hozzátáplálást babám szorulásos lett, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Almától és baracktól sincs széklete.
2010. dec. 13. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Banánt, krumplit és répát semmiképp, próbálkozz az aszaltszilva lével.
2010. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alma levet,narancslevet.
2010. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj vele több folyadékot itatni!
2010. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én az almához-körtéhez kevertem kis szilvát vagy kecskemétinek a szilva levét, esetleg aszalt szilvából kompótot főzz és a levet add a babának.

A mi babánk is a hozzátáplálás elején szorulásos volt (most 3. hete eszünk gyümölcsöt, kb 2. napja már minden nap van széklet a pelusban. Kitartást!

2010. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sütőtök, őszibarack.
2010. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez a helyzet... a védőnő Laevolac szirupot ajánlott... bejött, mert legalább nem áll meg szegény babóban a cucc... mellesleg mi is mindenfélét próbáltunk, de sajna, ha hajlama van a székrekedésre, akkor nem sok mindent lehet tenni... tudom, hogy pl. a Sinlac-tól is szorulásos lesz, tejpépektől meg néhány zöldségtől, de nem lehet neki mindig csak szilvát és barackot meg sütőtököt adni... ja, és az tényleg fontos, hogy sokat igyon...
2010. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!