Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kell a kisfiúk...

Hányszor kell a kisfiúk kukiján húzogatni a bőrt? Naponta egyszer vagy többször is? Az enyhe szűkületen segít a húzogatás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én születésüktől kezdve húzogatom,egyszer,fürdéskor,két kisfiú.Az egyiküknek teljesen feljön a bőr,a másiknak csak félig,így is születtek,és nem állt be semmi változás,pdig már 13 hósak.Én azért kezdtem el húzogatni,hogy ki legyen tisztítva nekik,mert a bőr alatt néha képződött ilyen fehér vastag lepedék,és féltem h begyullad.Szerintem húzogasd neki,óvatosan,finoman,ártani nem ártasz vele,legfeljebb semmi sem történik,jobb,mintha egyáltalán semmit sem csinálsz vele.
2010. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eggyet értek az előzővel.én is születése ota huzogatom neki napi egyszer a fürdővizben,de nekem ezt a gyerekorvos mondta még a korházban.de ha aggodsz lehet kapni a gyogyszertárba bőrpuhito krémet az a neve OVESTIN napi 1 szer bekened vele és segit a szükületben.
2010. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mendy1025 ***** válasza:
szia,én nem húzogattam neki másfél éves koráig,azóta sem naponta,csak hetente egyszer.Mégse lett semmi baja.Valaki azt is mondja,hogy 2 éves koráig nem kell,ha tud rendesen pisilni.Mondjuk neki sosem volt alatta semmi kosz...Szépen jön fel neki.
2010. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!