Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell a kis fiúk...

Mikortól kell a kis fiúk kukiján húzogatni a bőrt? Ha már ott tartotok, mivel ápoljátok, kenegetitek nekik? Tanácsot kérek, komolytalanok kerüljenek.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is...
2011. okt. 3. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre nehéz válaszolni, mert még az orvosok sem értenek egyet, hogy mikor. Szerintem csináld úgy, ahogy a ti orvosotok mondja.
2011. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mivel ápoljam?
2011. okt. 3. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én megfogadtam a védőnőm tanácsát és születése óta a fürdővízben visszahúzom egy picit.Egy kicsit kimosom a kenőcstől.Egy éves kora előtt rendesen feljött neki rajta a bőr,és nem kell azon izgulnom később hogy ne hogy felvágják neki.És nem teszek neki rá semmit sem.
2011. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak a kórházban nem foglalkoztam vele,a doki itthon azt mondta ne foglalkozzak vele EGYÁLTALÁN(???),de én minden fürdés előtt felhúztam amennyire engedte a bőr és bizony ott volt a sok krém maradvány,jól be is gyulladt volna ha nem mosom ki.Pelenkázásokkor nem húzom fel,naponta csak 1x,ameddig enged.Ennyi pont elég,éjjel tisztán marad,a fütyire nem is teszek krémet.
2011. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy ismerős azt ajánlotta, hogy kamillázzam neki?

Szerintetek?

2011. okt. 3. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

18:07 -es vagyok.én nem kamilláznám.. semmi szükségrá..

2011. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor kamillázd ha begyullad. egyébként SEMMIT ne kenj rá, ne kenegesd, ne ápolgasd! és húzogatni, tornáztatni se kell. víz alatt felhúzod annyira amennyire engedi, kicsit lelögybölöd és kész is. én fél éves korától mosom neki rendesen a dokink tanácsára. most 2 éves, minden rendben vele, soha nem kentem semmivel
2011. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2011. nov. 8. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:

3-4 éves korig sejtes letapadás van, ez természetes és nem szabad erőltetni, mert berepedezik. Nekem is ez volt, a repedések hegek lettek és lecsonkolták végül a Heim PÁlban az egész fitymámat :(

Nem is tudom használni rendesen, fáj, ha merevedésem van és mozogna, egy kicsit is és emellett iszonyú ronda :(

2012. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!