Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek el látszani a...

Mikor kezdenek el látszani a szeplők? Akinek szeplős a babája az elejétől látszott vagy később jöttek elő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeplős vagyok, a babakori képeimen nem látszik egy árva szeplő se, de kb a 8-9 éveskori fotóimon meg már ott vannak.

A férjemnek már a babaképein is látszódnak.

Kíváncsi vagyok, hogy a gyerekeinknek mikor jönnek elő a szeplők, a nagyobb 27 hós és anyajegye is csak 2 icipici van, a kicsi meg 10 hós és egyetlen pöttyöcske sincs még rajta.

2010. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is kiváncsi vagyok, én szeplős vagyok, meg apukám is... A fiam 7 hónapos, de még nem látszik, a haja viszont vöröses szőke, szóval szerintem lesznek szeplők is, kérdés mikor...
2010. dec. 13. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
A férjem is szeplős és halvány vörös, de ez a kicsi kori képein egyáltalán nem látszik.1-2 éves képeire gondolok amit látam
2010. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomon 5 éves koráig semmi sem látszott, aztán nyáron előjött néhány szeplő az orrocskáján, amik télire eltűntek. Tavasszal már több jött elő, rá következő évben még több, de télire mindig kifakultak. Most 12 éves, az orra és a járomcsontja szeplős, télen-nyáron egyaránt. És Ő az a ritka leányzó, aki imádja a szeplőit.
2010. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam sötét hajjal született egyik ősszel, majd nyárára vöröses szőke lett, következő nyárra szeplők lettek az orrán, nagyon kevés halvány..de elmúltak télen és azóta eltelt öt év, a haja sötétbarna lett és nincs rajta egy darab szeplő sem.
2010. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!