Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti ikres anyukáktól...

Budapesti ikres anyukáktól kérdezem, hogy kinek hány hétig kellett befeküdnie a szülés előtt a kórházba?

Figyelt kérdés
Persze arra az esetre gondolok amikor nem volt probléma. Érdekel az is ha valakinek problémája volt, csak,hogy tudjam mi merülhet fel..Különösen érdekel ha valaki a Bajcsyban feküdt. Előre is köszönöm a válaszokat! Nekem van egy két éves kislányom és elköltöztünk Bp-ről, itt meg 4-5 hetet kell befeküdnöm és addig nem láthatom a lányomat,mert nem engedik be...ezt biztos nem viselném jól,ezért gondolkodom,hogy visszamegyek szülni. Köszi még egyszer.
2010. dec. 14. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feküdtem be elöre, amikor megindult a szülés, akkor mentem be. Minek akarsz elöre befeküdni? A terhesség - még ikrekkel sem - nem betegség!
2010. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs h írok,én ugyan nem vagyok pesti,de ikres igen.Manapság már nem divat befektetni alapból az ikres anyukákat,pár évvel ezelőtt még asszem huszonvhanyadik héttől automatikusan befektették.Sok ikres anyukával találkoztam a kórházban,akik épphogy a szülésre,max előtte 1 héttel jöttek be,37.héten,ha nem volt semmi problémájuk.Beszélj az orvosoddal.
2010. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Dehogy akarok befeküdni, de itt Szegeden már a 30-32.héttől be kell feküdni! Annyira nem akarok,hogy az iszonyú! Szerintem a másik (meglévő)gyerek hiánya annyira megviseli ilyenkor az anyákat,hogy az egész káros. Szóval köszönet a nyugtatásért.!
2010. dec. 14. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!