Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a megmaradt...

Mit csináltok a megmaradt bébiétellel? Szabad lefagyasztani? Egy üveggel nem tud még 2x-re sem megenni. Harmadnap pedig már másfélét szeretnék neki adni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
hát akkor kuka...lefagyasztani sztem nincs értelme
2009. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkodtam,szerintem nyugodtan fagyaszt le,akár ugy is csinálhatod hogy egy napig kap egy félét a többi a fagyasztoba és másnap mást kap majd harmadik nap az elsö napit kiveszed.Ha nem fogy el 2*re sem akkor ozd el 3 feléé a már üres üvegekbe és ugy fagyaszd le adagonként.
2009. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rakd be hűtőbe, de ne fagyaszd. asszem felbontás után 1 napig fogysztható, de az rá van írva
2009. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lefagyasztani nem szabad. Ha nem eszik meg két nap alatt egy üveggel, akkor kuka.
2009. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Főzzél magad neki,az a legjobb.És Olyan adagokat csinálsz,ami jó nektek.De nagyon keveset eszik a babád,ha egy üveggel 2x sem tud megenni.Vagy most kezdtétek a főzelékezést?Egy ü az csak 190 ml.Mekkora a baba?Én csak akkor adok üvegeset,ha nincs időm neki főzni,de az is ritka mert azt szereti legjobban,és többet is eszik belőle mint a boltiból.És meg tudok 2-3 napra előre is főzni neki ha kell.

Szerintem ne fagyaszd az üveges kaját le.Én még a házit sem nagyon szoktam,hisz sok olyan van amit gyorsan el lehet készíteni.

2009. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,amikor megmaradt egy kevés,pl főzi,odaadtam uzsira plussz tápszerrel kiegészítettem,mert a lányom tápszeres.
2009. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4 hónapos. Most kezdtük el a főzelékezést, mert nincs már elég tejem, és nem akarom tápozni
2009. jan. 21. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam dobni. Bár szerencsére nálunk mindig elfogy az egész üveg egy evésre, de volt ami nem ízlett neki, azt bizony kidobtam, ha másnap sem kellett neki. 6,5 hós kisfiú anyukája
2009. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!