Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El fogja fogadni? 18 hós...

El fogja fogadni? 18 hós babám, a napokban hagyta abba a cicizést. Reggel és este szopizott, de pár napja elhagyta magától.

Figyelt kérdés
Vettem neki babylove-os 3-as tápszert,hozzá iatópoharat,de nem akarja meginni..beleiszik egyet-kettőt,azután a többit önthetem ki.Próbálgassam,vagy hagyjam rá,próbáljak valami más fajtát?Az az igazság cumisüveget sosem használtunk,itatópohárból is csak vizet kapott eddig,lehet,hogy szokatlan számára,hogy más is "jöhet"pohárból nem csak víz?
2010. dec. 15. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy le leszek pontozva, de minek egy 18hós babának tápszer??

Ő már jóformán mindent ehet, azt amit ti!Persze nem olyan fűszeresen, meg zsírosan.

Szerintem ne erőltesd a tápszert, fölösleges.

2010. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tejet nem adhatok neki,és úgy tudom,kell neki napi fél liter tej alapú "táplálék".Hát ezért a tápszer,illetve tejital.......
2010. dec. 15. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja értem ne haragudj!Nem akartalak megbántani, csak sokan valóban fölöslegesen adják.

Lehet az íze nem ízlik neki, úgy próbáltad hogy beleturmixolsz egy kis banánt vagy esetleg kakaót?

De néztem hogy lehet kapni kimondott ízesített tejitalokat.

2010. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ,dehogy haragszom:-))banánt,kakaót próbáltam eddig nem túl nagy sikerrel:-((
2010. dec. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!