Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy gyerek mar tud beszelni...

Ha egy gyerek mar tud beszelni kevesebbet sir, nyoszorog?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy sok mindent meg tud mondani mar,es nem nekunk kell kitalalni vajon most miert sir .
2010. dec. 15. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nyöszörögve vagy sírva mondja inkább. de korral majd ritkul a sírás és nyöszörgés..:)
2010. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia,


2 hónapja magyarázgat és egy hete beszél folyékonyan mondatokban, de a nyafogás (amikor olyan kedve van) megmaradt...:) nem egy nyöszörgős típus, de amennyire voltak ilyenek nem múltak el a beszédtől :) csak bekombinálta őket a mondataiba :) 2 éves.


Ági

2010. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

franko:(

de akkor legalabb tudni fogom mi a baja,mit akar.ez is valami.

2010. dec. 15. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, hogy tudni fogod, vagyis hogy elmondja. Legalábbis az én lányom nem mondja. 2 éves , és tiszta dili mostanában. Sír, ha lenyugszik, azt mondta, azért sír, hogy anya gyere.... ennyit mond. Kitort rajta a dackorszak....
2010. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

oh, mi is a dac korszak kellős közepén ücsörgünk :))) ráadásul az én fiam úgy "füllentget", hogy hihetetlen :) most ez a baja, most az, közben meg semmi és pár másodperc múlva már röhög is :)


Ági

2010. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!