Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tesz-veszen, veterán stb....

Ha tesz-veszen, veterán stb. vásároltok, megnézitek, hogy milyen körülmények közt (háttér) van lefotózva az adott ruha, játék?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 09:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egyébként az ellenkezőjére is van példa. Pl vettünk egy kiságyat, nagyon szép környezetben volt lefotózva, látszott hogy igényes a lakás. Személyesen mentünk érte, és tényleg gyönyörű, tiszta új volt az ágy. Mintha a boltból vettük volna! :)
2010. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát én meg úgy jártam, hogy vettem egy babakocsit. Szép helyen volt lefotózva, nagyon tetszett a kocsi is. Fix áras volt, rá is nyomtam. Amikor hozták, mondtkák, h olajozni kell a kerekét, mert hajlamossá válik nyikorogni. Na most olajozhatom én bárhogy az nyikorog; illetve rozsdás is itt-ott, amit átvételkor nem vettem észre. Biztos kint tartották, vagy nem tudom.. Én voltam a hülye, mert nem is vagyok gyakorlott vaterás, meg nem néztem meg eléggé. Legközelebb jobban odafigyelek. Bár ha már egyszer leütöttem mondjuk a fix áras terméket, vagy villámáron megvettem, akkor köteles vagyok átvenni, nem? Vagy mondhatom, hogy ez nem olyan, mint amire számítottam, és nem veszem meg?
2010. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ebben a vásárlás előtt szoktak megegyezni általában,vagyis mielőtt leütöd,megkérdezed,h lehetséges e,hogy megtekintsd anélkül,h negatívot v semlegest adtok egymásnak.Azután leütöd,elmész,és ha nem tetszik,nincs gond.
2010. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, csak ezt ők hozták felár ellenében ide. Köszi szépen! Legközelebb már tudni fogom!
2010. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki megnézi, hiszen alapvető emberi tulajdonságunk a kíváncsiság. Nekem az a lényeg, hogy dohányzás mentes lakásból származzon a termék!!!.
2010. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, mindig megnézem, ha ótvar helyen van lefotózva, nem veszem meg a terméket.
2010. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!