Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetettek 23 éveses...

Szerintetettek 23 éveses fiatal vagyok egy babához?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 11:02
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
elnézést elirtam: szerintetek
2010. dec. 15. 11:04
 2/28 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ.ha megvannak az anyagi körülmények nagyjából,elég érett vagy egy kisbabához,akkor szerintem nem.sok huszonéves kismama érettebb,mint 30-on felüli társai.
2010. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

van aki 50 évesen sem érett rá, van aki 18 évesen már abszolút érett

ezt innen nem lehet megállapítani, mert nem ismerünk

2010. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, de szerintem ezt neked kéne érezned. Ez ugyan olyan, mint amikor a tinik megkérdezik, hogy szerintetek már lefeküdjek a sráccal? Ilyenkor a válasz nem. Ha nem tudod magadtól eldönteni, ha nem érzed, akkor szerintem nem vagyok elég érett a babához. Amúgy sem korfüggő.
2010. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%

Biológiailag nem de nem csak ezen múlik. Van aki 16 évesen is felelősségteljes van akire meg 30 évesen egy zacskó tejet se biznék.


Ettől függ nagyban és mivel nem ismerünk....

Ha valakit meggyőzni akarsz hogy márpedig igenis akkor tettekkel kell bizonyitani.

2010. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Agyilag és lelkileg legyél érett, ne egy évszámhoz kösd a gyerekvállalást.

Én 21 évesen szültem, semmi baj nincs a gyerekkel, állítom, hogy jobban nevelem, mint sok a falunkban élő 30on túli anya:)

Barátnőm dettó. Első lányát 18 évesen szülte...iszonyat jó anya.

2010. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én 22 voltam, mikor született a fiam, anyuék fiatalnak tartottak, mert nagyon "rossz kislány" voltam. De 16 éves korom óta dolgoztam, először alkalmit, majd rendesen, férjhez mentem, elköltöztünk, és utána született a babánk. Igaz, csak albérletben vagyunk, de manapság elég ritka, akinek saját háza van ilyen fiatalon, vagy tehermentes a háza.
2010. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha eltudod majd tartani a babát akkor nem vagy fiatal hozzá
2010. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen típus vagy.

ha nem sűrűn szoktál bulizni járni, kimozdulni, akkor biztosan nem fog hiányozni a szabad élet.


a leendő apuka is ilyen fiatal, mint te?

2010. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%

Ezt 10 éve biztos nem kérdezted volna meg, amikor még mindenki fiatalon szült. Engem lenéznek, mert 23 évesen anya lettem. Szívügyem a kérdés, nem tudok higgadt maradni. Nagyon jó anya vagyok, ebben biztos vagyok, mindent megadok a kicsinek, a nap 24 órájában. Jól bánok vele, kielégítem minden igényét, mind érzelmileg, mind anyagiakban. Ő az életem. És persze, épp ebben a korban kellene szülni. A természet így talált ki minket. A betegségekre is kevesebb az esély. [link]

[link]

2010. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!