Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt lehet inni...

Szoptatás alatt lehet inni tehéntejet? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
Már totál bizonytalan vagyok,vki azt mondja lehet vki azt hogy nem.
2010. dec. 15. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A szoptatás alatt nincs olyan, hogy EZT biztosan nem lehet enni. Az első gyerekem szoptatásakor még töltött káposztát is tolhattam kétpofára, kutya baja nem volt tőle. A másodikkal pedig ha ránéztem egy joghurtra vagy bármilyen tejtermékre már fájt a pocakja.

Sajnos ez olyan dolog, amit ki kell tapasztalni.

2010. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van akinek bántja a baba pocakját, van akinek nem. Ezért alaphangon az az elv, hogy szoptatás alatt mértékkel. Én pl. nem ihattam semmit, mert tejfehérje allergiás a lányom, és az anytejebe került tehéntejfehérjétől hasmenése volt, kiütéses lett, és nagyon sokat sírt, mert fájt a pocakja.
2010. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ha bármilyen tejterméket,tejet eszek,azonnal kijön a babámon az ekcéma.Már egy kicsit hiányzik,mert egyébként meg imádom!Fél éves a babám és azóta nem ittam/ettem tejet,tejterméket.
2010. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem.Eddig azt tapasztaltam hogy nincs baja a tejtől,mert ittam már de csak most jutott eszembe h az is lehet hasfájósítós,de nem vélekszek rá,hogy fájt volna tőle a hasa.Köszönöm.
2010. dec. 15. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon megbántam, hogy ittam, mert mint utólag kiderült, a kisfiamnak tejallergiája van és a bőrszárazságát is a tej okozta :(((
2010. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ittam, de mértékkel, a gyermekorvos mondta nekem, hogy túlzásba ne vigyem, mert a baba érzékeny is lehet rá. Viszont a trappista sajtot tömtem magamba, gondolom a szervezetem kívánta, aztán ahogy egyre kevesebbet szopik a fiam, a sajtevésem is alább hagyott.
2010. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig is, és most, szoptatás alatt is literszámra iszom a tejet, nem vettem észre még a babámon semmit, 5 hós.
2010. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!