Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a lányom 11...

Mit csináljak a lányom 11 hónapos és alig akar cicizni (csak pár kortyot hajlandó inni) a tápszer nem kell neki. Adjak neki tehéntejet vagy mit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogakkal hogy áll?

Nem vagy újra babás?

Nem menstruáltál?

Ezek okoznak leggyakrabban sztrájkot ilyenkor.

2010. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ízesített babatej?Azt hiszem a nestlének van
2010. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én simán itatom tehéntejjel (házi), mert nálunk a babatej már nem fér bele a keretbe, 10 hónapos a fiam és szintén nem szopik már tartalmasan. De csak reggel és este kap, napközben vizet iszik. (Jah, és nem érdekel senki véleménye, még mielőtt sokan nekem esnének.)
2010. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jön két foga,menstruálok,de eddig nem volt ilyen gondunk,jött már így ki foga.Igaz annyi gondunk van és kivagyok idegileg,hogy egy hét alatt fogytam 5 kilót,de vele szemben nem mutatom,hogy kivagyok csak este elalvás után zuhanok össze.

Ettől lehet,hogy kevesebb lett a tejem vagy ennyire megérezné még így is?

2010. okt. 4. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Menstruáció alatt megváltozHAT a tej íze, lehet hogy ezért nem kéri. Ha viszont pár nap alatt lefogytál 5 kilót, az nem túl jó. Anélkül, hogy ördögöt festenék a falra, egy vérképet csináltatnék legalább a helyedben.

Ha tényleg a menstruáció miatt van, akkor viszont 2-3 nap múlva legkésőbb újra szopizni fog.

(Én tehén tejet nem adnék, bár nálunk tejallergia van, lehet kapni rizstejet, és másféle tejpótlókat, dm-ben bio boltban és nagyobb üzletekben)

első

2010. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami lemaradt: érzékeny baba megérzi sajnos ha anyuka "ki van idegileg", még akkor is, ha vele türelmes vagy, szóval az lenne a legjobb, ha meg tudnál nyugodni, és idegességed okait megszüntetni (ami tudom, sokszor nem könnyű!)

Kitartás!

első

2010. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!