Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azokat a teákat amikre rá van...

Azokat a teákat amikre rá van írva, hogy 4 hónapos kortól adható, azokat miért csak akkor lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt ma elég a tejem a babának, de a doktornő azt mondta, hogy ne nyúljak rögtön tápszerhez, hanem adjak neki inkább teát. Megnőtt az étvágya, és még nem állt be a tejem arra a mennyiségre, ezért gondoltam azt a 20-30 ml-t pótolom teával, de milyen teát adjak neki akkor? 2 hónapos a babám.
2009. jan. 21. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne a granulátumosat!Azokra van írva.

Pl.adj Mecsek teát,kamillát,csipkét.

Világosra kell főzni,kevés cukorral én inkáb szőlőcukrot használtam.

2009. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A HIPP-nek van kimondott csecsöteája, és az édesköményteát is nyugodtan adhatod a babának. Az is van HIPP-es. Ezek granulátumosak, de adhatóak. A családban van HIPP-es üzletkötö, ezeket tuti adhatod, én is töle kértem tanácsot.
2009. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. jan. 21. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Hippes teákt nyugodtan adhatod neki. Csak itt van ráírva h 4 hóstól...ausztriában nincs rá írva..

dm.es teára is rá van írva h 4 hós kortól,alatta meg németül h 2 hetes kortól.....

2009. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 2 hónapos még nem kaphat granulátumosat ezért!
2009. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!!

mi 4 hetes korától a granulátumos hippet adjuk a kisfiunknak és a világon semmi baja nincs!! csak nyugodtan!!

2 hós baba anyukája

2009. jan. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pótolj teával, hanem inkább, ha hamarabb megéhezik, szoptasd meg. Így hamarabb beáll a több tejcsi.
2009. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!