Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A "nyuszis" motor mennyire jó...

A "nyuszis" motor mennyire jó egy 16 hónapos babának? Stabil? Tudja hajtani? és a Plútós motor?

Figyelt kérdés
akinek van, megosztaná velem tapasztalatát? volt már egy hasonló kérdésem, de várok még válaszokat. köszönöm
2011. nov. 25. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk volt nyuszis motor, elég stabil volt, mivel annak 4 kereke van, viszont 1 évesen használta a fiam, szerintem 16 hónaposan már kicsi lesz neki. Hajtani tudta 1 évesen is, először még két lábbal, majd váltott lábbal is, aztán igen gyorsan megtanult kanyarodni is vele.

A plútósat nem ismerem sajna.

2011. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem válaszoló írta, arra kell figyelni, hogy ne legyen túl alacsony, mert az nem tesz jót a gyerkőc csípőjének.

Ha kipróbáljátok a boltban, kiderül, tudja-e hajtani, érti-e mire való.

2011. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom őket.Amikor gyermekem 1 éves volt én is nézegettem mind a kettőt, de már akkor épphogy jó volt.Egyáltalán nem használjátok ki, inkább vedd vedd meg a legkisebb motort.

Amúgy semmi gond vele, stabil, de tényleg ez a legnagyobb pénzkidobás...

2011. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok. tény hogy már 81 cm a lányom, akkor megnézzük a legkisebb motort. köszönöm.csak ezek olyan aranyosak. de ha már így is majdnem kicsi neki akkor nincsen értelme.
2011. nov. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!