Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hörghuruttól lehet sípoló...

Hörghuruttól lehet sípoló légzése?

Figyelt kérdés

10 hónapos kislányomnak hörghurutja van, már kap rá antibiotikumot, köptetőt,orrcseppet és szívom az orrát. Az aggaszt, hogy tegnap óta sípolva lélegzik, főként kilégzésnél. Nagyon félek, nehogy asztmás legyen, mert volt a családban és tudom mivel jár.

Mielőtt lesikítanátok a hajamat, hogy rohanjak a dokihoz, már kétszer voltunk, és holnap délelőtt kell visszavinnem.


2010. dec. 16. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet! Mivel ilyenkor a hörgők munkája akadályozott, így a légzés is nehezebb a betegnek. Jobbulást!
2010. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,lehet.Legközelebb,lehet,hogy ír a doki hörgőtágítót pl.Spiropent.A helyedben én felhívnám az orvost,ha ez a tünet eddig nem volt.
2010. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam.

Azóta kicsit javult is a helyzet, de holnap mindenképpen mondom a dokinak, már ha magától nem fogja hallani.

2010. dec. 16. 15:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Másnap végül elküldött a doktornő röntgenre, hogy nem-e tüdőgyulladás. Szerencsére nem az volt, hanem légcsőhurut. A dokinéni szerint hajlamos a lányom az asztmára, így ez a sípolás sajna gyakran elő fog jönni, ha elkap valamit. Kapott rá hörgőtágítót, és most már tökéletesen jól van.

Ma gyógyultnak nyilvánította a doki.

2010. dec. 20. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!