Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyűrűpiramist, vagy más néven...

Gyűrűpiramist, vagy más néven karikatornyot érdemes venni 9 hós babának?

Figyelt kérdés
A család azt mondja, hogy ez kisebbeknek való, de szerintem meg inkább csak a nagyobb babák tudják sorba rakni a karikákat!
2010. dec. 16. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyobbaknak való. még a másfél éves sem tudja kirakni szabályosan.
2010. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki. Az én kisfiam ügyesen rakta egymásra, és most 15 hósan már legózik. Alap legóval persze. A kézügyessége fejlődik általa. Ha nem tudja kirakni, ne aggódj, ülj le vele, és együtt rakjátok egymásra, és aztán dicsérd meg. Minél többször el játszátok, annál jobban fog tetszeni neki is, és előbb utóbb maga is meg tudja csinálni. Én nem toronnyal kezdtem, hanem 3-as montessori toronnyal, ami egy bohócot ábrázolt. Sok sikert, boldog karácsonyt!:)
2010. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom is 9 hónapos és mikulásra azt vettünk neki. Ugyan összerakni még nem tudja, de ha mutatom neki a mozdulatot megérti, mert próbálja, csak persze nem sikerül, csak néha véletlenül. De imádja a karikákat dobálni, mert pörögnek, gurulnak és ezerrel mászik utána. Ő nagyon szereti.
2010. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A nagymaminál ezt (is) kapja karácsonyra:)
2010. dec. 16. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

En ezt nem regen fedeztem fel es megtetszett ezert ilyen is lesz a fa alatt a 17 honapos kisfiamnak :)

O ugyis szereti az ilyet pakolgatni.

Jah..baratnom 9 honapos lanyanak van es nagyon szereti :)

Boldog Karacsonyt Nektek :)

2010. dec. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!