Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes első lépés...

Mikor érdemes első lépés cipőt venni? A belinkelt Bobbi shoes cipőről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Kislányom 11 hónapos, már megtett 2-3 lépést magától néhányszor, illetve kapaszkodva már nagyon tud menni, ha fogjuk a kezét magabiztosan sétálgat teli talppal, nem lábujjhegyen. Néha lerakom az udvaron és lépegetünk párat, nagyon nem akarom erőltetni, majd megy neki magától is, de ilyenkorra még talán elég a kocsicipő is, nem? Húsvét előtt megyünk Kecskemétre és arra gondoltam majd akkor megveszem az első lépés cipőcskéjét, lehet bentre szandit is veszek egyúttal.


2012. márc. 27. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már pár métert megtesz önállóan akkor vegyél neki cipőcskét.Én is néztem ezt a márkád,de nem vettem meg mert kő kemény volt a talpa.Elefantent vettem neki ami jóval drágább volt de puha,hajlékony a talpa.Én bentre nem adnák szandit,az a jó ha mezítláb járkál.Lehet kapni zoknicipőt,az nagyon jó ha esetleg csempézve van a lakás.
2012. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem jó tapasztalatom van a Bobbi Shoes-zal, most is van a gyerekeimnek. Megfizethető, jó cipőnek tartom. Viszont én nem vennék a helyedben ilyen meleg cipőcskét már, csak belefő a lába. Kintre vennék egy nyitottabbat, bentre pedig inkább liliputit.
2012. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk pont ilyen cipőnk van, nem fő bele a lába, nincs annyira jó idő még, és a szél is folyton hűti az egyébként 15 fokos időt :). Nekünk megfelel a cipő, kényelmes, a lányunk szereti. Tartja a bokáját, védi, ha látnám, hogy kényelmetlen neki, vagy nem jól tartja benne a lábát, akkor nem vettük volna meg. A többi márkát annyira nem ismerem, de azt hiszem a szandálja is ilyen márkájú volt (kaptuk a nagyszülőktől, pedig akkor még fel sem állt). A szandálnál annyi kifogásom volt, hogy az eleje hamar lekopott, meg hát műbőr, de amennyit rajta volt, arra megfelelt :)
2012. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászólóval értek egyet, amíg nem néztem meg élőben is ezt a márkát, addig nekem is szimpatikus volt. 4., 5. cipőnek lehet, hogy majd fogok is ilyet venni, de egyelőre az Elefanten-nél maradtunk. Valamennyivel drágább, de nekem megnyugtató, hogy "finomabb" cipő van a lábán.


Van tapasztalatom a Liliputival is, 13 hónapos volt a lányom, amikor vettem neki egy liliputit bentre, 18 hós koráig jó volt, viszont nagyon hamar kopott a cipő, alig lehetett belepréselni a lábát, a végére kitágult annyira, hogy viszonylag kényelmesen rá lehetett adni a lábára. Egyszer a talpa is kilyukadt, azt megcsinálták, de nekem került plusz költségbe, és két és fél hétig nem volt nálunk a liliputi. Összességében nem vennék újra ilyen márkát, nem győzött meg. Egynek jó volt, de ahhoz meg elég drága.

2012. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, amit írsz, kedves utólsó! Nekem pont ellenkező tapasztalatom van... A bobbi shoes-ról is - biztos van közte kevésbé jó, de nekem eddig mindig sikerült isteni puha, hajlékony talpút kifognom - meg a lilliputiról is, az én gyerekeim még játszótéren is hordták az elvileg odabentre vásárolt cipőt, sőt, megörökölték egymástól is, de mindeddig úgy tűnik, lehetetlen tönkretenni. Lehet, hogy te egy rosszabb szériát fogtál ki vagy nem tudom...
2012. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Én nem venném meg, mert látszik hogy műanyag, csupa víz lesz a lába. Mi is elefantent vettünk.


Bentre pedig ilyet vettem: [link]

2012. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok: most megnéztem a cipőt (pont olyan, mint amit linkeltél), nem kemény a talpa, rugalmas, hajlítható. De esetleg ha bizonytalan vagy, nézd meg az üzletben, bár nekünk nem volt ilyen tapasztalatunk a cipővel, mint amit a 4.válaszoló írt, de attól még előfordulhat. Egyébként ez a cipő (a lila) még őszről maradt a lányunkra, semmi baja, pedig koptatta, szóval időt álló úgy tűnik :)
2012. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk sincs gond, sőt, egyáltalán nem műanyagok a cipők (akkor nem venném meg), kényelmesek, isteni rugalmasak, ami most van a fiamnak, az pl. tiszta bőr. Megkockáztatom, nincs különösebb különbség a bobbi shoes-ok és az elephanten-ek között, csak design, meg ár.

Nekünk is van elephanten cipőnk - a lányom ovis benti cipője az, mert jó minőségű vászoncipőből nem kaptam másfajtát - szeretjük is, de amikor cipőt venni megyek, először mindig a bobbi-kat nézem meg, fontos számomra, hogy jó cipő legyen a gyerekek lábán, de az is, hogy ezért ne kelljen tízezreket adni.

2012. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még nincs tapasztalatom a babacipő vásárlásba, de ránézésre hasonló mint az elefanten, ezért is szimpatikus ez a bobbi shoes cipőcske, de természetesen megnézem majd az üzletben a talpát, mennyire rugalmas stb. Bent csak harisnya+zokni van rajta, szőnyeg van mindenhol a házban.
2012. márc. 28. 11:29
 10/12 anonim ***** válasza:

16 hónapos lányomnak vettünk most ilyen cipőt!!!

Elég széles lába van, nagyon kényelmes lehet neki, le sem akarta vetni a boltban. Nem kőkemény a talpa, hajlik szépen. PL.: Siesta és társainak sokkal keményebb.

Rohangál délután is kinn 2-2.5 órát, soha nincs beleizzadva a lába. Az első lépés cipője is ilyen márkájú volt,csak most az oldalukon nem találtam róla képet.


Én nagyon meg vagyok vele elégedve!!!!

A másik ciője ilyen, [link]


nagyon szupi ez is

2012. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!