Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalaptop, ismeri valaki?...

Babalaptop, ismeri valaki? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 29. 22:38
1 2
 1/11 xStefix ***** válasza:
100%

Nekünk van, a lányom szerette. Még néha most is előveszi, pedig már ovis.

Mondjuk én ingyen jutottam hozzá és ennyit nem adnék érte... Használtan nem kerestél még rá?

2012. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Szia:)

Nem pont ugyan ez van a lányomnak,de hasonló konstrukció az övé is.

Nagyon szereti,karácsonyra kapta akkor volt 9 hós.

Aranyos játék,eleinte sikerélmény volt ha eltalált egy gombot,aztán ahogy ügyesedik,már át tudja állitani,hogy ne zenéljen,hanem beszédhangokat adjon ki stb.Őt leköti...

Én megvenném....

2012. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk is ilyen van, fiam 14 hós, de még nem nagyon játszik vele, azaz nem köti le sokáig. Az is igaz, hogy ezer más játéka van, nem ez tartozik a kedvencek közé.
2012. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

22.59-es vagyok

megtaláltam,ilyen a miénk

[link]

2012. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csajok, gondolkodom rajta. Van neki is sokféle, és azt vettem észre, hogy a zenélő-villogó dolgok kötik le nagyon a figyelmét. Na meg a mi laptounk, de persze az tilos.... :) így újonnan nekem is drágának tűnik, lehet megnézem használtan, köszönöm a tippet, kedves első!
2012. márc. 29. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
van nekünk, nagypapától kaptuk karácsonyra, nem rossz, jó pofa. szereti nyomkodni, ütögeti, dobálgatja :/ de nem minden nap játszik vele. 9 hósan kapta, most 1 éves. amúgy egyszerre 5 percnél tovább nem foglalkozik vele, szóval pár gombnyomás után odébbáll..
2012. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a tescoban vettem kétezerötszázért babalaptopot. Elég sok funkció van rajta. A 20 hónapos fiam úgy fél éve használja, neki az tetszik, hogy villog meg beszél meg zenél, a kiscsoportos ovis lányom meg hihetetlen, de tanulja a betűket róla. Magam is meglepődtem, amikor tapasztaltam, hogy felismer betűket könyvben, plakátokon. Amikor kérdeztem, honnan tudja, azt mondta, a laptopról.
2012. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam imádja nyomkodni,ütögetni,és közben táncol a dallamokra!

15 hós

2012. márc. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Húúú, tescoban is van? tudnátok képet linkelni? Kérlek! Ez most felkeltette az érdeklődésem. :))
2012. márc. 30. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Lányomnak Tescos van, ha megnyomja a gombot amin figurák vannak, mondja mi mi , valamint be lehet úgy állítani, hogy ha meg nyomát egy gombot, hangot ad, a gyereknek pedig ki kell találnia mi az, és megnyomni a gombot. 1 évesen kapta, akkor még csak püfölte, nyomkodta, tetszett neki higy beszél, világít, 2 évesen már tudta mi micsoda, ha kérdezte hol van a kutya megnyomta, ha vonat hangot adott kitalálta, felismerte, megnyomta a vonatot.


Amit belinkeltél, szerintem drága ahhoz képest milyen alap laptop.


Fisher Prince tanuló asztal is van, amit a tv-Ben reklámoznak, az is szuper, mert van rajta laptop, telefon, zongora, formákat, színeket tanítja, azt is imádta, még most is, és még a nagy 4-6 éves is eljátszik vele!

2012. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!