Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég a 7 hónapos kisfiamnak a...

Elég a 7 hónapos kisfiamnak a napi 6-7 dl folyadék?

Figyelt kérdés
Szoptatok még mindig. Időnként már hozzátáplálok gyümit már régóta kap, de most kezdtük a főzelékeket. Volt már rá példa hogy valami miatt le kellet fejnem a tejet, most pl. egy napig mert volt egy kisműtéte. összesen 480g jött le. Biztos vagyok benne hogy a minősége nagyon jó mert a gyerkőc 8900g és tele van hurkákkal. de a folyadékmenniység aggaszt.. főleg hogy van hogy a kutacsa mély...
2009. jan. 21. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
elméletileg a testsúly mésfélszerese a folyadékigény, de ez baromság. ha 500 mili folyadék benne van 1 nap az elég. persze ha a kutacs mást mutat, úgy nehezebb.
2009. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Mi 9 hónaposak vagyunk. Nem tudom a szoptatás mennyi lehet, de szerintem maximum 300-400 ml az éjszakai és nappali összesen. Emellett kap még tápot is (200 ml), ugyanis mivel mást (vizet, gyümölcslevet) egyszerűen nem hajlandó meginni, valamivel viszont igyekszem pótolni a folyadékot. Tudom, hogy nem a legjobb, de ha nem kell neki a folyadék, akkor nem tudunk mit tenni.
2009. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!