Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit tapasztalatlan vagyok,...

Kicsit tapasztalatlan vagyok, pelenkázó, fürdető, kocsiba ülöke, babakocsi, kis ruhák, ezen kívűl még mit kell megvenni a babának ami fontos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiságyba martac( én szívem szerint jobban ajánlom a kókuszmatracot,mint a szivacsot), textilpelenka 10-12 db( büfiztetéshez, kisfeje alá a babakocsiba) piperecuccok+ tárca(piperedolgok tárolása)+kisedényke(kamilla teának). Szerintem ezek még fontosak. Boldog babavárást és könnyű szülést neked! :)

Üdv: B :))

2009. jan. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

esetleg neked mellszívó, éjjelifény, párásító, ha szaraz a lakas, egy forgó az agy fole a babanak, pelenka, textilpelus, furdolepedo, kocsipléd, legzesfigyelo opcionalisan, pelenkatartó vodor opcionalisan, babamososzer, oblito opcionalisan, kulon tartó a kisbaba szennyesének, mas nem jut eszembe

esetleg ha a terhesseg elejen vagy, ajanlom a szopiparnat, jonehany almatlan ejszakatol megment majd

2009. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orrszívó, kis hajkefe, körömvágó olló, lázmérő.
2009. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobj Nekem egy e-mailt privátban, és szívesen elküldöm Neked a szinte tökéletesen kidolgozott listámat (jó sok forrásból állt össze).
2009. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!