Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszcsont fiatoknak megmaradt...

Rosszcsont fiatoknak megmaradtak az elsö fogai ugy hogy maguktól hulljanak ki?

Figyelt kérdés
14 hós de nem vagyok biztos benne hogy sokáig meg leszenek.egész nap lohol és esik kel a nagy játékban,szinte minden nap vérzik a szája széle,egyszer kitöri a fogát az biztos.sokszor ugy felreped hogy folyik a száján a vér.nem tudok jobban vigyázni rá,csak megy megy...
2010. dec. 16. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A babám 20 hónapos most!

Sajnos már a bal 2-es fogacska tőből kitört augusztusban!

Szegénykémnek kb 7-8 éves koráig csak a fog helye fog látszani!

Remélem több ilyen baleset nem fog történni, szörnyű volt!

2010. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak 1 évesen az eegyik első szemfoga kettétört (stoppolófával a szájában esett el), de csak 6 évesen esett ki.
2010. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Márciusban lesz 3 éves a nagyobbik rosszcsontom. Ő rengeteget esett, kelt, zuhant, stb... Én mindig a fogait féltettem és féltem, de szerencsére megúszta minden esésnél annyival, hogy a szája repedt fel...

A kicsi húzósabb eset lesz, már előre látom:)

2010. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is csorba már a fogunk. Kb. 2 hónapja tört le az első fogából egy darab. 20 hós volt. Ő is egyfolytában rohan, de nem előre néz:)
2010. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bízom benne, hogy most 21 hónapos fiaimnak jó fogaik lesznek. Én 26 éves vagyok, és a jobb 3-as fogom még mindig tejfog. A maradandó fog elfeküdt az ínyemben. De ez nálunk családi vonás, a 20 éves hugomnak és a 16 éves öcsémnek is így van, sőt az egyik kicsimnek ott +1 foga van.
2010. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!