Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarja enni? Kislányom...

Nem akarja enni? Kislányom most 4 hónapos és próbálom hozzászoktatni a pépes gyümikhez, de sajnos semmit sem eszik legalábbis több jön ki, mint bent marad. Várom az ötleteket hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

KÉPZEld, ugyanezt csináltuk 2 hete, öklendezte kiskanálból, aztán tettem egy próbát és cumisüvegbe raktam, hígítva 60ml tápszerrel, a cumis üvegen vágtam egy keresztet, mivel így is jó sürü volt, és úgy kiszívta, hogy alig bírtam kiszedni a szájából, azóta így eszi, remélem idejében elkezd kiskanállal enni, azért mindennap szoktam neki olyat hogy a kiskanállal adok neki 1-2 falatot, hogy szokja!

De legalább eszik

2009. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Elözö vok ha van még tejcsid azzal próbáld hígitani ha kipróbálod így!

sok sikert

2009. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak sem jött be legelőször a kanállal evés.Nem is a papival volt gondja hanem a kanállal, nála is több jött ki mint amennyi be.De én pont azért nem raktam cumisüvegbe hogy tanuljon meg kanállal enni.És jól tettem, 1-2 hét alatt megszerette ráérzett a technikájára sőt azóta imád papizni:)

Szóval legyél türelmes és gyakoroljatok sokat:)

2009. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek csoda történt reggel megevett 2-3 kanálnyi sütőtököt! Hurrá végre ! Azért is jó mert már nagyon fogy a tejem és jobb ha gyümit adok neki, nem tápszert. Mennyi idő amire egy étkezést átvesz a gyümölcs?
2009. jan. 22. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Várj vele 2 hetet és próbáld újra. Én is így voltam, a kicsi fiammal. 9 hós baba anyukája
2009. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nagyszerű! Látod fölösleges izgulni, 2-3 hét mire egy teljes étkezész ki tudsz váltani. Próbáld meg a bébi ételeket, nekem azzal kezdte az almát be sem vette a szájába. Sok sikert!!

2009. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a bolti sütőtök-alma bébiételt ette meg először, az almába tényleg bele se szagolt.
2009. jan. 23. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!