Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy működik az anyatej leadás?

Hogy működik az anyatej leadás?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam, de belőlem még mindig dől a tej, 17 litert fagyasztottam, a kutya issza a többit, sajnos messze van tőlünk a gyűjtő, de házhoz nem jönnek érte?
2010. dec. 17. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a védőnőtökkel vagy a gyerekorvossal, ő tud esetleg olyan anyukát, akinek át tudod adni a fölösleges tejet és el is tud menni érte!
2010. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A védőnő tud neked segíteni, át lehet adni közvetlenül annak is, aki rászorul az anyatejre, és az OEP kifizeti neked a literenkénti árat ugyanúgy, mintha gyűjtőbe adnád.

Menj el bátran a védőnőhöz, ő tud pontos infókat adni (kinek kell, hogyan lehet elszámoltatni, stb.)

2010. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam és kérdeztem, de nem tudott senki semmit sem mondani. Előtte gondolom be kell vizsgáltatni, hogy fizesse a TB?
2010. dec. 17. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát elég szomorú, hogy a védőnő nem tud ilyenről felvilágosítást adni.


Én voltam anyatejleadó, innen minden információt meg tudsz szerezni:

[link]

Ha valami nem világos, hívd őket bátran!

2010. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!
2010. dec. 17. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a környéken nincs gyűjtő, de van rászoruló anyuka, akkor adhatod a tejet háztól-házig rendszerben, receptre, amit neked ugyanúgy kifizet a TB, mit ha a gyűjtő vinné el. Ehhez is be kell vizsgáltatnod magadat természetesen. Az első lépés a háziorvosod, ő írja a vizsgálatokra a beutalókat.


Szégyen, hogy a védőnő nem tudott normális felvilágosítást adni. :-(

2010. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!