Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólt babátok a karácsonyi...

Mit szólt babátok a karácsonyi ajándékokhoz? Mennyi idős? Meséljetek!

Figyelt kérdés

Fiam 7 hónapos, a legjobban a tanuló kutyusnak örült, olyan aranyos volt, a brüm-brüm pálya is jó választás volt.

Sógornőmtöl kapott szimulátort, az is érdekes. ALig lehetett elaltatni úgy fel volt pörögve.

Nálatok mi volt a sláger?


2010. dec. 25. 11:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja, és mamától kapott egy babát :-) (és tetszik neki :-)). Úgy érzem nagyon eltalálta mindenki, hogy mi a neki való.
2010. dec. 25. 11:22
 2/17 anonim ***** válasza:
mi már 2 évesek vagyunk,nagyon szép volt a karácsony,ámulattal nézte,nézi a fát,közben énekel,táncol,hogy karácsony mikulás stb.Először kiosztotta mindenkinek az ajándékát,az nagyon megható volt,aztán a saját ajándékát is megkapta,amin a csomagolás tetszett,majd mikor rá jött,hogy kinyitható,kibontható nagyon édesen bontogatta,és nagyon örült mindennek,de mindenki ajándékának.Ahogy mondta hogy hú apa póló,meg mama szarvas(dísz).Egész este a fa körül ugrándozott,és legjobban a gyurmakészletnek örült,de minden tetszett neki,és nagy élvezettel játszott is velük.szóval nagyon klassz volt,amit egy ilyen pici manótól várhatott az ember azt maximálisan túl teljesítette.
2010. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mikor eljött a szenteste,csilingeltünk nekik és ők kijöttek,elcsodálkoztak a fán,kicsit meg voltak ijedve,féltek tőle(13 hós iker kisfiúk),hozzányúltak a díszekhez majd elkapták a kezüket,közben meg mondták a magukét:)Aztán nekiálltak az ajándékoknak,azt se tudták mihez kapjanak,mindenhol új dolgok voltak,nagyon édesek voltak:)A sláger,ami a legjobban tetszett a mászóhenger volt,azonnal birtokba vették,és kuncogtak meg kergették egymást benne:)A gumicsacsi is tetszett,meg a nyuszimotor,sok elemes játékot is kaptam,ezek közül a legjobban a buborékfújó szirénázó tűzoltóautó tetszett nekik.Borzasztóan felzaklatódtak,enni nem voltak hajlandóak,nagyon fáradtak voltak este,fürdés után végre jól bekajáltak,és rögtön beájultak.Nagyon szép este volt.
2010. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Szia.De jó h nektek ilyen klassz ajándékot hozott a Jézuska.Mi Apával vettünk neki egy nagy plüss kutyust az nagyon tetszik neki le nem száll róla.Folyamatosan dögönyözi.Jaaa amugy 10 hónapos a kislányom.És kapott eddig egy trambulint:(sírni tudnék:(legot(2-5 év közötti korosztály:(és még ruhát.legoból annyit élvez h Apa összerakja ő meg szétrombolja....ennyi:(de remélem azert kap még vmi "neki való játékot is:...
2010. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam,eddig kapott játszósátrat,legót,fa vonatot.mindegyik nagyon tetszik neki, a sátorból ki sem akar jönni.a fa is nagyon tetszett neki,addig díszítettem,míg aludt,csak húzgálja a cukrot,díszt,így nagyon oda kell figyelni,hogy fel ne borítsa.
2010. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok.ne keseredj el 12,08-as.szerintem a neki való játékok mind megvannak már,miért nem mondtad a családnak mire lenne szükségetek?Egyébként ő még ebből csak annyit érzékel amit a ti érzéseitekből érez,meg a fények,meg a nyüzsi.A trambulinra nagyon irigy vagyok:))az nekünk hűű de bejönne.és hidd el a legó is nagyon jol fog jönni.legyetek vel,játszatok vele,dögönyözzétek,neki ez a legjobb ajándék.
2010. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
12:08-as vagyok.Köszi aranyos vagy 12:20-as válaszoló.Azert nem mondtam mert senki nem kérdezte és nem vagyok olyan h mondjam ha nem kérdezik.Igen tudom h az a fontos csak mégis kicsit mást vártam.Amugy is kicsi házban lakunk és leghalványabb lila gözöm sincs hova a csudába rakjam most is itt van velem a konyhában ez a "csoda"....áááá
2010. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jók lesznek azok az ajándékok pár hónap múlva (trambulin meg a lego). Én örülnék neki a helyedben, ezek elég drágák, és hiába most tárolnod kell, de milyen jól fog jönni. Nyáron már simán ugrál rajta a babád, a legot is másfél évesen már használhatja.


Az én lányom 2 éves, kapott egy csomó duplot, nagyon örül neki, egész nap építünk :)

Kapott Bogyó és Babóca mesekönyveket is, már olvastunk is sokat :)

Édes volt, ahogy bontogatott, mindent ő bontott ki, még a mi ajándékainkat is.

A 2 hónaposom is kapott ajándékot, de ő jobban örült annak, amikor megszoptattam :)

2010. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16-hónapos.Kapott játszósátrat,mágneses rajztáblát,traktort,autókat,nagy macit,sapkát+kesztyűt,állatos könyveket,fürcsis játékot amit a kád szélére lehet tapasztani. Ezek közül a könyvek a slágerek (olyan édesen örült nekik),ami nemjött be neki az a maci.
2010. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

18hónaposom fa vasútszettet kapott fa puzzle-lal, csillogó szemmel játszott vonat-szerencsétlenségeket, a puzzlet csak nézegette, de azok is tettszenek neki(nem mertem levenni a fóliát)

Nagyszülőktől ütős hangszert kapott, annak elhagyta a lakáson belül az ütőjét, de az élvezeti értéke maradt.

9:30kor dölt ki a kicsi, addig játszott. Bár neki a lehetőség, hogy kicsit többet rosszalkodhatott tetszett a leginkább:)

2010. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!