Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torokfájásra mit ajánlotok?

Torokfájásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiam köhög.Nem sokat,nem fuldoklik,de váladékosan köhög és kicsit nyűgös is.Adtam neki Rhinathiol szirupot,Cebiont.Most alszik,de elalvás előtt adtam neki egy adag Nurofent is,hogy csillapítsam a fájdalmát.2,5 órája alszik,ennyit szokott,vagy többet is...Az orvos akkor fejezte be a rendelést,amikor a fiam felkelt,szóval nem tudom már elvinni,ezért kérdezlek benneteket!Kapott meleg teát,a tejet (tápszer) is picit melegebben kapta,mint ahogy szokta.Ez így rendben,vagy kell még valamit tennem?Inhalálás?Gyógytea?Láza (egyenlőre) nincsen,remélem nem is lesz!
2010. dec. 17. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb. fél éves volt a kisfiam, amikor megfázott, köhögött, tüsszögött, de nem volt láza. Az orvos Calcimusc-ot írt fel neki, napi 2x fél ampullát. Emellett orszívózás, hogy ne húzódjon a Picúrod fülére, arcüregére, főzz kamillát, és tedd be a szobájába a radiátorra párologtatni. Azt egyéként télen ajánlott még egészséges babáknak is. A meleg tea, tápszer jó, gondolom, most jólesik neki. Jobbulást a kisfiadnak!

2010. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvastam el alaposabban, hogy nem is náthás a babád, így tehát orrszívózni nyilván nem kell :-))) Még egyszer minden jót!
2010. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!