Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák mit ajánlotok torokfá...

Poci-maci kérdése:

Kismamák mit ajánlotok torokfájásra?

Figyelt kérdés

Iszonyúan fáj a torkom már tegnap is fájdogált de nem vettem róla tudomást gondoltam hogy biztos túl hideget ihattam!

De sajna mára már nagyon fáj!


2010. szept. 18. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a gyógyszertárban kérdeztem meg ugyanezt. Nem adtak a terhesség miatt szopogatós gyógyszert sem, hanem azt ajánlották, hogy készítsek jó tömény sós meleg vizet és azzal gargarizáljak.

Iszonyatos íze volt, de két nap alatt helyrehozott.

2010. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tantum verdét nyugodtan vehetsz, napi 3at lehet belőle szopogatni. 2 nap és jobban leszel.
2010. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tantum Verdét lehet szopogatni, vagy a spray-el a torkodat befújni. Nekem csak ezt adta a patikus, és rá is van írva, hogy kismamák is használhatják! :) Jobbulást kívánok!
2010. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát!

1 kb árat tudtok mondani? Mégis mire számítson az ember!

2010. szept. 18. 10:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is torokfájással küzdök. Van erre való homeopátiás bogyó, nekem ez nagyon bejött. Ittam még mézes hársfateát is, +fokhagyma nyersen! Egy nap alatt megszűnt a torokfájásom, pedig rettentően fájt.
2010. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tantum verdét állítólag lehet,de én nem mertem,mert még nem voltam dokinál,így maradtam a forró tea+meleg sős vízes gargalizálánál,és elmúlt.Szerintem csak akkor használj gyógyszertári dolgot,ha a dokid mondja,hogy lehet.
2010. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Méz és Homéogéne9 homeopátiás bogyó, ezt szabad szedni nagyon jó torokfájásra.
2010. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én még csak most küzdök ki belőle, de a Homeogene 9 bogyót én is ajánlani tudom. A torokfájást nekem 1 nap alatt megszüntette, de nekem addigra már megjelent a köhögés és az orrfolyás is. Erre a Coryzalia a jó. Köptetőnek pedig a Stodal szirup.

Árakat nem tudok, a párom vette, de elég drágák.

Sok méz, kamilla vagy hársfa tea. Nekem a sós vizes öblögetés nem jött be, hánytam tőle.

2010. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A sós (sima étkezési tengeri só) vizet én is ajánlom, egy csepp jódot (betadinet) is tehetsz bele és azzal öblögessél sokat, tényleg hatásos.
2010. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kösz aham ez jól hangzik ez a homeós bogyó hát a tantumverdének olvastam utána de mégis bizonytalan maradtam!

Betadint én úgy tudom hogy terhesség alatt nem lehet alkalmazni az egyik ismerősöm mondta!

2010. szept. 18. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!