Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagalnad le ezt a szitut?

Hogy reagalnad le ezt a szitut?

Figyelt kérdés

Tudom nem epp idevalo tema,de valahol megis.

Anyosomrol van szo.

Jo a kapcsolatunk,hetente talakozunk,puszi puszi meg minden de megis aggaszt valami.

Allitolag nagyon szeretnek,de szuleskor megsem jott be a korhazba(10percre lakik)ami nekem nagyon faj,foleg hogy meg a szuloszobara is betelefonalt,meg ugy tett mintha jobban aggodna ertem mint a sajat anyam.

A masik hogy keresztelore sem jottek el a templomba csak a kajara(parom sem volt ott,de ez egy megallapodas volt).

akarhanyszor eljonnek mindig bennem van hogy rakerdezek ezekre a dolgokra de aztan visszafogom magam,pedig elegge bant.Szerintetek hagyjam a fenebe vagy kerdezzek ra miert csinalta ezt?


2010. dec. 17. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
és egyébként milyen a viszony, mennyit találkoztok?
2010. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pörögj ezen. Nekem a kórházban minden bajom volt, senki nem hiányzott, csak a férjem.főleg nem az anyós. Lehet, hogy régen neki is ez volt az érzése. Én mióta szültem, senkihez nem megyek, be, mert tudom, hogy csak zavarná. A keresztelőt nehéz megítélni, főleg így, hogy a párod sem volt. Akkor anyós minek ment volna?Ha ezen kívül minden oké, akkor nagyon figyelmes tőle, hogy nem zavar a szülőszobán, de telefonál, érdeklődik felőled.
2010. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De a pároddal együtt vagytok? Mert azt írod, ő el sem ment. Olyan mintha, elváltatok volna.

Amúgy meg ha ennyire zavar, szépen megkérdezhetnéd, nem kell ehhez felhúznod magad és mérgesen rákérdezni. Szépen, nem bántóan is lehet. Meg hát persze kérdés, amúgy milyen a viszoony és mennyit találkztok, hozzátok elmegy e, látja e az unokát?

2010. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hetente kethetente talakozunk,ok jonnek el.

A viszonyunk anyibol all,reszemro hogy tisztelem minta parom edesanyjat,kulonosebben mast nem erzek iranta.

aposom egy veletlen folytan ott volt mikor megmutatak a picit(ez egy kulon story,es nem tul szep)nalunk ugy van hogy egyszerre jon mindenki,kint a folyoson beszelunk par szot,megmutatjak a picit es ennyi,az en csaladom ott volt es kertem hogy egyszerre jojjon mindenki,anyosomekra is szamitottam.


nem nem vagyunk elvalava, a parom nem hisz istenben ezert kertem hogy o maradjon ki ebbol,anyosomek felhivtak hogy hanyra jojenek aztan meg nem jottek el.


a lanyom miatt sajnalom a dolgot,megis a nagyszulei.


lehet en reagalom tul a dolgot,csinaltak mar cifrabbat is,de akor meg nem volt lanyom.

2010. dec. 17. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!