Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez milyen dolog már? Kissé...

Ez milyen dolog már? Kissé felkaptam a vizet! Hogy reagálnád le?

Figyelt kérdés
Még terhes voltam mikor a férjem egyik munkatársa nekünk adott egy babás dolgot. Egy árva szóval nem mondta hogy majd valamikor visszakéri. Ez biztos mert én is ott voltam. Most már 16hónapos a kislányom,és a munkatárs párja babát vár,és kéri vissza. Ezt ma este közölte a párom,és már holnap reggel vinnie is kell. A gond az hogy elég foltos,mivel nem számítottam rá hogy vissza kell adni,így annyira nem vigyáztunk rá. Eleve használtan kaptuk.
2011. márc. 7. 20:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
24%

vissza adnám foltosan, hogy lássák nem illik visszakérni, amit egyszer nektek adtak

szégyeljék magukat

2011. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Beszélj a kismamával, mondd el, hogy azt hitted, örökbe kapod, és ha gondolja, adsz neki helyette másik, jobb állapotban lévő dolgot.
2011. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
23%

de gááázzz! visszaadnám úgy ahogy van!

Én például ezért nem adok kölcsön babaruhát, és nem is fogadom el. amit adok, azt örökbe, és én is csak olyat fogadok el, mert mindenki máshogy mos, nem lehet garantálni, hogy épp marad, sose lehet tudni egy gyereknél. Majd így rájönnek, hogy vagy adok, vagy nem!

2011. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Ha ő rögtön nem mondja akkor az nem azt jelenti hogy örökre adta? Meg amúgy is 1,5év múlva kérjük vissza. Eszembe nem volt még külön rákérdezni.
2011. márc. 7. 21:13
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi adu k egymásnak dolgokat, de kimondatlanul is tudjuk, hogy csak kölcsönbe. Ha valamit már nem használunk,, kinőttük akkor megy vissza a gazdájának. Szerintem ők is így vannak vele, mint mi, a mi baráti társaságunk, és ezért nem szólt, mert ha örökbe adta volna, akkor biztosan most nem kérnék vissza.

Szerintem mond el neki, hogy te hogy értetted, és beszéljétek meg, vagy vedd meg neki.

2011. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a kismamát és a párját sem,a férjem ismeri a férfit. De ha ismerném biztos elmondanám a véleményem,nem még hogy adjak valamit.
2011. márc. 7. 21:16
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
én bárkitől kaptam valamit, mindig megkérdeztem, hogy kéri-e vissza, íg később nem kerültem ilyen helyzetbe. Én felhívnám, és mondanám neki, hogy nem akarom mosás/tisztítás nélkül visszaadni, várjon már egy napot legalább, hogy rendbe tedd.
2011. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
A férfit is csak egyszer láttam a párom munkahelyén,de nem beszéltem vele. Csak halottam ahogy felajánlotta ezt a dolgot a férjemnek.
2011. márc. 7. 21:20
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld elkérni a számukat és megbeszélni vele, de nem írod mi az, mert más 3 db ruha és más egy hordozó,babakocsi (összegben)

Félreértés bármikor lehetséges, és felnőtt emberek vagyunk, lehet hogy te értettél valamit félre, de lehet hogy ő, beszéljétek meg.

2011. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálunk is hasonló helyzet van....Pár éve a férjem KÖLCSÖN adott babakocsit, hordozót, kádat (úgy, hogy én már csak az eltűnésüket vettem észre), most terhes vagyok és visszakérjük. Mi mondjuk egy hete kértük, hogy az áprilisi hónapban adják vissza, hagytunk időt.

De, lehet, nálatok hogy a férfiak "elbeszéltek" egymás mellett. Mert alap, hogy megkérdezni KÖLCSÖN vagy ÖRÖKBE. Ne a másikra haragudj, inkább a két férfi érthette félre egymást..

2011. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!