Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MItől lehet ennyire érezni a...

MItől lehet ennyire érezni a pisiszagot 16 hónapos babámnál?

Figyelt kérdés
Akármennyire sokszor cserélem, akkor is érezni, ha tele van, ha nincs. Pampers pelenkát használunk születése óta, és gyógyszertári popsikenőcsöt. Az utóbbi pár hétben borzalmasan érezni a pisit. Nem büdös, a színe is normális, nem fáj semmije, rendesen van vizelete. A pelenka engedné át ennyire a szagot?
2010. dec. 17. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is pamperst használunk és már én is észre vettem ezt egy párszor.Az utolsót éppen a napokban.Én sem tudtam még rájönni mitől van.
2010. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változik a pisi összetétele is ahogy nő a baba,nem olyan vizszerü az egész...
2010. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Iszik elég folyadékot?

A sűrű pisi ugyanis büdösebb, mert koncentráltabb.


Továbbá lehet, hogy evett/ivott most új dolgokat.


Egyébként a Pampers nagyon vékony, így a "szag már nem fér bele" :o)

2010. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem igazán értem idáig miért volt jó a pampers, most pedig egyik napról a másikra borzalmas... Inni iszik eleget, sok tkeát, plusz tápszert is. találn lehet tényleg az új ételektől is. de ennyi pénzért és átereszti a szagot?????
2010. dec. 17. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem a pelenka eszembe se jutott. mi is pampers-t használtunk, nálunk is volt ez az erős pisiszagú korszak. először gondoltam, piciti átázott de mire fölkelt megszáradt, aztán én is gondoltam a folyadékra, hogy biztos attól, aztán h ilyen a korszak, de a pelenka meg se fordult a fejembe. viszont mivel ahogy a pelus elfogyott épp a libero volt akciós, és azt vettem. nem is hoztam összefüggésbe a kettőt, de ha így visszagondolok tényleg a pisiszag a pelus miatt lehetett, hisz én már a 3-dik zacsi liberot veszem, megtetszett, meg árban is mindig jó volt amikor kifogytunk. De jó hogy van ez a kérdés.....mostmár tudom. meg szerintem te is kedves kérdező..
2010. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is próbáltuk a Pamperst, és borzalmas pisiszaga volt:(

Váltottam a Babylovera, na abban néha még a kakiszagot is alig lehet érezni:) És többet is szív magába.


Ha iszik elég folyadékot, akkor az kizárva, hogy attól büdös.

Viszont lehet valami fertőzés jele is az erős pisiszag.

De szerintem egyértelműen a Pampers a gond. Tudod, nem mind arany, ami fénylik. Én már annyiszor megfigyeltem, hogy az agyondícsért, agyonreklámozott cuccok néha sokkal sz@rabbak, mint a kevésbé ismertek.

2010. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most, hogy igy olvasom, az en lanyomnal is erezni eros pisiszagot, foleg, amikor pamperst hasznalunk. Koszonom a szamomra is hasznos valaszokat:-))))
2010. dec. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!