Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba 2 tápszer jobb, mint a...

Beba 2 tápszer jobb, mint a dm-es babylove 2 tápszer? 2 hete a dm-es tápszert issza a babóm, meg voltam elégedve vele. A minap nem kaptam, mert egy anyuka mindet megvette az orrom elöl.

Figyelt kérdés
Egy másik anyuka azt mondta, hogy ne is bánjam sokkal jobb a Beba 2 tápszer (kénytelen voltam ezt venni), és ez is jó volt. Most melyiket válasszam? Tényleg jobb minőségű a beba tápszer? A Babylove bio tejből készül.
2011. júl. 6. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem láttam különbséget.

a beba márkásabb,de drágább is.sokan ezért veszik mert h jónevü,stb.

2011. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mind a két fiam a Babylove-ot itta, szerették. Néha vettünk mást, én sem láttam különbséget. Az árán kívül persze, mert a beba kb kétszer annyiba kerül.
2011. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ahogy azt már írták,annyi hogy a beba márkásabb.Ismert,mert reklámja van. A Dm-es cuccok kiválóak,de mivel saját márkás termékek a Babylove-ok,nincs reklámjuk,így olcsóbb.(az ismert márkáknál ugyebár a reklámot is meg kell fizetned) Nálunk csak ez a tápszer vált be,a Milupától pl. nem kakiltak. A Babylove-val megvagyunk elégedve,nem mellesleg az árával:)
2011. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 6. 09:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Valaki megtudná nekem mondani mennyi a babylove-os tápszer?? Esetleg képet a dobozáról tudtok linkelni?? Kislányom sajnos születésétől tápszeres most 17 hónapos és kezdettektől a milupát itta. Meg voltam vele elégedve és bár lassan kiváltjuk tejjel, de addig is jó lenne olcsóbbra váltani :)
2011. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1300 forint egy doboz,2x300 gr van benne. Képet sajnos nem tudok linkelni,de a Dm-ben tuti nem kevered össze semelyikkel!
2011. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
[link] babylove bio folgemilch&gs_sm=e&gs_upl=5159l5653l0l2l2l0l1l0l0l197l197l0.1l1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=939&bih=423&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi
2011. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, ez nem sikerült :)

Szóval beírod google-ba, képkeresőnél: babylove bio folgemilch

2011. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm a segítséget ki fogjuk próbálni :)
2011. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
igen, jobba beba. olvasd el az összetevőjét :)
2011. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!