Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést, vagy...

Milyen autósülést, vagy bébihordót vegyünk 10,5 hónapos kislányunknak?

Figyelt kérdés
Kislányunk 10.5 hónapos és egy 11,30kg. A mostani autósülésünk 11kg-ig jó. És teljesen tanácstalan vagyok, hogy milyet vegyünk következőnek. Nem most rögtön tudnánk megvenni, mert hát elég szűkösen vagyunk. De azért szeretném kiválasztani, hogy tudjam mennyit kell összespórolni.
2010. dec. 18. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először vegyetek neki 9-18 kg-ig,mert annak dönthető a háttámlája és még neki arra van szüksége.Én 18000-ért láttam ilyet,de használtan olcsóbban is lehet venni.(mi hála Istennek kaptunk egyet kölcsönbe!)
2010. dec. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem kell görcsösen ragaszkodni ezekhez a kilókhoz sem, még használhatjátok a jelenlegit. Én már bébihordót biztosan nem vennék, ahhoz túl nagy a babád, viszont én is egyetértek az első válaszolóval, vegyetek neki olyat, ami 9-18kg-ig jó. Nekünk a Nania márkájú van, tökéletesen bevált, Brendonban nézz utána, nem annyira vészes az ára, használtam meg olcsóbban is kapni.
2010. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


nekünk 9-25 kg-ig van, mert fontos szempont volt, hogy dönthető legyen, mivel nagyon sokat utazunk hosszú távon is. mi Pierre Cardint vettünk, nagyon szeretem, kényelmes, könnyű tisztítani, szeret benne a fickó.


Ági

2010. dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!