Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált a Huggies pelenka?

Bevált a Huggies pelenka?

Figyelt kérdés

Vettem a Tescóban Huggies pelust, mert akciós volt. Olyan jó árba jött ki, ráadásul a barátnőm is nagyon dicsérte.

Napi szinten legalább 2szer öltöztetem a fiamat, mert kipisil. Nagyot csalódtam benne.

Ti is jártatok már így?


2011. szept. 9. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én csak a kettes méretbe vettem amikor még az kellett,mert sokaktól hallottam,hogy a nagyobb méretűeknél sok a baleset.
2011. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én babám pöttyös lett tőle. Vagy büdös volt benne a pisi? Én már nem is tudom, kb 2 éve volt, de nem szerettem, azt hiszem, el is ajándékoztam.
2011. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is csak 1szer vettem,mert nagyon nem vált be! sőt mi úgy jártunk,hogy a pisitől megkeményedett a pelenkába lévő gyűrődés,éa amikor leült mindig sírt.eleinte nem értettem mi a baja.csak amikor átpelenkáztam akkor láttam hogy mi volt a gondja. előszőr azt gondoltam ez csak véletlen egyszeri alkalom,de amikor másodszor is ez történ akkor már többet nem is adtam rá
2011. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen mert jobb a minősége és olcsob is mint a Pampers pelenka.
2011. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nemigen vált be. Én is akkor vettem amikor akciós volt, de aztán visszatértem a liberora. A h. átázott a felületén ha sok volt benne a pisi (pl éjjel)
2011. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem én is a kislányomnak de nekünk is kifolyt belőle a pisi.Azóta nem is vettem.Akkor megfogadtam többet nem spórolok a pelenkán,azóta is csak pamperst veszek.
2011. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én éjszakára nem is mertem ráadni, mert ha nap közben nem bírta ki a 2-3 órát akkor éjszaka még inkább nem!

Úgyhogy vettem a Lidl-be pelust. Az viszont nagyon jó!

2011. szept. 9. 13:46
 8/17 anonim ***** válasza:

nekem bejött

most is az van rajta és ebből már a kaki sem folyik ki .-)))

2011. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk jó volt, de csak akciósan. Egyébként nem adnék annyit pelenkáért, amennyibe a huggies meg a libero kerül. fele annyiért veszek.
2011. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekünk is jó volt
2011. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!