Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a babámmal? 3 napos...

Mi lehet a babámmal? 3 napos láz lenne? 40 fokos, nam tudom csillapitani. Veszélyes a 3 napos láz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 20:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21.07, én nem mondtam, hogy okos dolog, hogy nem hívott egyből ügyeletet, vagy dokit, de egy félreértés miatt úgy lecseszték, mintha ölné a kicsit. Nekem csak a válaszolók stílusával volt problémám. De mindegy.
2010. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hete ugyanígy volt (a legmagasabb hőmérséklete 39.7 volt), ingadozott, de mindig lázas volt. Se kúp, se Nurofen, se hűtőfürdő. Nem 3 napos, hanem 4 napos volt. Aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt (pont akkor jutottam orvoshoz), s jöttek a pici pöttyök. Nekem azt mondta a doki, hogy figyeljem, ha tényleg nincs megfázás, csak láz, akkor csillapítsam. Mást nem lehet tenni. Nyugi.
2010. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!