Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom a jövő hónapban...

Kislányom a jövő hónapban lesz 1 éves, és alul van neki 2 foga. Nem utal ez valami vitaminhiányra?

Figyelt kérdés
Van esetleg itt olyan anyuka akinek a babájának 1 évesen 2 foga volt?Mikor kezdett jönni neki a többi?
2010. dec. 20. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak 13 hónapos korában bújt ki az első foga.Most 25 hónapos,és 16 foga van.Pont amennyinek lennie kell.

Nyugi!Nem hinném,hogy vitaminhiány,egyszerűen csak később jönnek,mint az átlag!


Minden jót!

2010. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem sokat segít gondolom, de az enyém 8 hónapos múlott és még nincs foga. de még hírből sem, hogy akarna jönni.

biztos nem vitaminhiány, mert a fogcsírák már születéskor ott vannak az íny alatt normál esetben, így csak bújni kell nekik.

2010. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
11hos es ket foga van,ezek meg 7honaposan kijottek azota semmi.
2010. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babómnak egy évesen szintén két foga volt.Most, 15 hónaposan jött ki a 3.Egyáltalán nem gond.Minél később jönnek a fogak, annál tovább maradnak egészségesebbek.
2010. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babóm 13 hós, és szintén csak 2 foga van. Nekünk azt mondta a védőnő, ha látom, hogy csinálja a rágó mozdulatot a szájával (banán, babakeksz evés közben pl.), akkor nincs gond. Sőt, minél később jönnek ki a fogacskák, annál erősebbek lesznek. Legyünk türelmesek!
2010. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,igazán megnyugodtam:)
2010. dec. 20. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!