Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen módszerekkel fejlesztit...

Milyen módszerekkel fejlesztitek a babáitokat? Mind testileg mind szellemileg érdekel.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd el az anya,taníts engem c. könyvet, én sok jó ötletet veszek onnan, hogyan tanítgassam. bár ez leginkább ösztönös szerintem.
2010. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
letöltöttem az a könyvet amit az első írt,aztán rájöttem,hogy magam is igy fejlesztettem eddig,az első fiamat is a másodikat is.igy már bele se nézek.a fejlesztés szót nem nagyon szeretem,mert igazából ez nem az,hanem maga az élet,az ember játszik a gyerekével,bolondozik vele,megmutat neki dolgokat,elmagyaráz neki ezt azt,ez az élet,ezt mindenki megteszi és a babák,gyereke minden korszakban mást tanulnak meg belőle,igy én igazából nem fejlesztek hanem játszok,2 éves lesz,és olyan mint a szivacs,szinte mindent megjegyez,felismer kommentál.kérdez,beszél,magyaráz,igy nála most inkább arra figyelni,hogy túl sok inden új ne jusson el hozzá,mert szerintem az se tesz jót nekik.
2010. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az ösztönösség alatt én is azt értettem, hogy sok olyan dolgot tanítottam és úgy, ahogy a könyvben van leírva.

de azért jó néha belenézni, hogy megbizonyosodjam róla, meg azért akad egy-két plusz infó is.

2010. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én letöltöttem a fent említett könyvet, beleolvastam és ki is töröltem gépről:-((((
2010. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!