Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A napokban voltam először a 3...

A napokban voltam először a 3 hónapos babámmal gyógytornásznál aki a dévény módszert alkalmazza. Rettenetesen sírt, zokogott, ilyet tőle még sosem hallottam. Érdemes kitenni a babát ekkora stresznek?

Figyelt kérdés
Már egy kezelés után látszott némi javulás, de nagyon nagyon sajnáltam őt. A szívem szakadt meg amikor a kezelés közben néha rámpillantott panaszosan és a tekintete tele volt kétsébeeséssel, én pedig nem tehettem semmit. Nem sinyli meg ez a sok zokogás a kapcsolatunkat? Bocsánat, ha hülyeség de első babás nagyon aggódó anyuka vagyok.
2009. jan. 23. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megéri, sajnos ez sírással jár, de nem azért mert fáj neki, hanem mert inkább kellemetlen. Ha elhagyjátok a kezelést és esetleg tényleg nem jön rendbe, a későbbiekben már egyre nehezebb lesz kezelni és sokkal kellemetlenebb.

A kapcsoltaotokba nem fog beleszólni, nyugi, tapasztalat.

Gyógytornász

2009. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megtudlak érteni mi úgyanígy jártunk,nekem is majd megszakadt a szivem.Fel a fejjel z ő javát szolgálja!
2009. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerős. Sajnos kellemetlen és fájdalmas eljárás, mivel a ne túl aktív izmokat dolgoztatja nagyon meg. Tudom miről beszélsz, nálunk 1 hónap múlva már nem volt ilyen dráma. Kitartás!!!
2009. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Akkor folytatjuk. Lenne még egy kérdésem. A következő kezelés aznap 12-kor van, amikor reggel 9-re csípőszűrésre is megyünk. Nem lesz ez sok neki? Úgy tudom a csípőszűrésen is nagyon megkínozzák a babákat.
2009. jan. 23. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
A csípőszűrés nem kellemetlen, csak le kell vetkőztetni, és beleteszik egy ultrahangos gépbe, nem fáj neki.
2009. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdezek, de miért kellett vinned a gyógytornászhoz?
2009. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A védőnő szerint le vannak tapadva az izmai. Nem tartja rendesen a fejét. Hátrahajlik folyton. A mellizmát és a lábait kell erősíteni. Meg mert nem fekszik elég jól hason. De a gyógytornász szerint tökéletesen van hason, csak a fejtartásán kell javítani.
2009. jan. 23. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi nagyjából ugyanilyen gondok miatt járunk Dévényre! 3 foglalkozás után hihetetlen javulást láttam, fordítja a fejét mindkét irányba, hason is megemeli a fejét, és megtartja. persze ő is ordított az első két alkalommal, aztán a 3.on már csak a második felét sírta végig. Nem jó hallgatni, látni, de tudom, látom rajta, hogy mennyit javul! Kitartás! Ja, és a tornász nekem azzal kezdte az elején, hogy az a fél óra sírás nem árt a babának, és nem mindig azért sír, mert fájdalom ez neki, hanem mert macerálják! Ez olyan ,mint pl nálunk a fültisztítás. Nem fájdalmas dolog, a babám mégis ordít, mert macerálom:-) kitartás!
2009. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!